Obraził tarnowskich pseudokibiców - został ugodzony nożem!

Obraził tarnowskich pseudokibiców - został ugodzony nożem!
Zaatakowali dwóch mężczyzn, bo ci wykrzykiwali obraźliwe hasła pod adresem jednej z drużyn piłkarskich. Teraz za atak z nożem grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

W pierwszym tygodniu kwietnia na terenie Tarnowa dwudziestosześciolatek został ugodzony nożem. W stanie ciężkim przewieziono go do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jego życie i zdrowie. Natomiast tarnowscy policjanci skupili się na poszukiwaniu odpowiedzialnych za to przestępstwo. Po kilku dniach wytypowano osoby, które były bezpośrednio związane z tym zdarzeniem.

Okazało się, że dwóch mężczyzn zaatakowało poszkodowanego, ponieważ nie spodobały im się hasła wykrzykiwane w kierunku jednej z tarnowskich drużyn. Jeden z nich w czasie zajścia użył noża. Kilka dni później zatrzymano pierwszego ze sprawców i doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie, która wystąpiła do tarnowskiego sądu o tymczasowy areszt. Sąd po analizie przedstawionych dowodów zastosował środek izolacyjny na okres 3 miesięcy. Dwudziestolatek trafił do Zakładu Karnego w Tarnowie, a policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum poszukiwali drugiego przestępcy.

Kilka dni później i on został zatrzymany. Dwudziestosiedmiolatek, mieszkaniec Tarnowa w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki w postaci suszu marihuany w ilości ponad 74 gramów. Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum podobnie jak wcześniej przedstawili mu zarzut pobicia i doprowadzili do prokuratury, która również skierowała wniosek o tymczasowe aresztowanie. Przedstawione dowody nie budziły wątpliwości i tarnowski sąd zastosował, podobnie jak wcześniej, 3-miesięczy areszt wobec zatrzymanego mężczyzny.

Postępowanie w przedmiotowej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Centrum w kierunku artykułu 158 § 2 kodeksu karnego. Obojgu zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Tomasz Weryński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szymus
szymus 15.04.2017, 19:27
Gosc pracujac u roleskiego wozil sie autem za 50 patykow juz wiadomo skad na nie mial. Szkoda tylko rodzicow bo wygladaja na fajnych ludzi
roman boski
roman boski 16.04.2017, 04:47
*** cicho kondonie !!!
Rodovity!
Rodovity! 15.04.2017, 17:59
wczoraj dwóch typków zaczepiło mnie z pytaniem Unia czy Tarnovia? Odpowiedziałem, że Tarnovia i dostałem wpi***ol. Bohaterzy. We dwóch jednego nalali. Co się w tym mieście dzieje...?
Ludwich
Ludwich 15.04.2017, 17:19
O *** powazne sprawy ja nie wiem co to bedzie

Pozostałe