Czy Tarnów czeka degradacja?

  • 11.01.2018, 15:34
Czy Tarnów czeka degradacja?

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stary Tarnowianin
stary Tarnowianin 12.01.2018, 13:12
Nawet Stację Meteorologiczną szybko, bez walki zmniejszyli do minimum. Jakby nie Teatr i galeria, to Tarnów dorównuje (nie ubliżając nikomu ) Dąbrowie Tarnowskiej
oset
oset 12.01.2018, 13:07
Teraz, kiedy Ministrem Spraw Wewnętrznych został pan Joachim Brudziński, jest wielka szansa np. na połączenie Tarnowa i Nowego Sącza w województwo. Do tego potrzeba jednak wielkiego zaangażowania i promocji, a niestety nasza Rada Miasta od dłuższego czasu śpi!!!
niech że wreszcie Rajcy wezmą się do pracy, bo przy wyborach mogą być bardzo rozczarowani. Swoją drogą o naszych posłach też cichutko jakoś.
Można by zacząć od wprowadzenia Karty Miejskiej Rodziny z Dzieckiem Niepełnosprawnym - przykładem Kraków i wiele miast. Ogół mieszkańców ma wrażenie ,że w Tarnowie nic ciekawego się nie dzieje . Brak atrakcyjnych miejsc pracy, Starówka od 16.00 straszy pustkami, dlatego młodzi uciekają , w konsekwencji Tarnów się starzeje. Prezydencie i Rado obudźcie się wreszcie!!!
Tarnowianin
Tarnowianin 11.01.2018, 18:27
PO coś w tym jest prawdy.
Po
Po 11.01.2018, 15:56
Haha ta Wieś już dawno jest zdegradowana. Pierwszym granatem był ten geolog co nazwiska nawet nie warto zapamiętać

Pozostałe