Lepiej zostać w domu. Normy zanieczyszczeń powietrza przekroczone kilkukrotnie

  • 12.02.2018, 19:11 (aktualizacja 09.03.2018 14:03)
Lepiej zostać w domu. Normy zanieczyszczeń powietrza przekroczone kilkukrotnie airly.eu

Pogarsza się jakość powietrza w Tarnowie i okolicy. Według wskazań czujników zanieczyszczeń należących do sieci airly zlokalizowanych na terenie miasta, normy zanieczyszczeń zostały przekroczone kilkukrotnie. Ilość pyłów zawieszonych na ul. Krakowskiej w przypadku pyku PM 10 została przekroczona ponad 5 razy, a pyłu PM 2,5 ponad 6 razy (stan na godz. 19.00)

Podobnie jest w okolicach ul. Głowackiego, Kościuszki a także w Woli Rzędzińskiej. Nieco lepiej jest w Krzyżu, na ul. Lwowskiej, czy Dąbrowskiego tam normy pyłu PM 2.5 przekroczone są ponad 5 razy, a PM 10 ponad cztery razy. Sytuacja niestety może się pogarszać, a poprawa spodziewana jest w godzinach porannych.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe