FUTSAL W TARNOWIE - sezon VII - ODC. 81 Oldboy

  • 25.02.2017, 14:16
  • Andrzej Adamski
FUTSAL W TARNOWIE - sezon VII - ODC. 81 Oldboy
Tarnowska Liga Futsalu

Z piekła do raju, taką drogę przebyli zawodnicy Rock N"Rolla na zakończenie ligi oldbojów. W pierwszym pojedynku grając bez bramkarza i z brakami kadrowymi ulegli Kocik Grabówka 2-4. Później już było tylko lepiej. Aż do ostatniego pojedynku z Topicar AC, który rozstrzygał o losach zwycięstwa w lidze. Po golu Tomasza Mikosia potrzebowali dwóch trafień do końcowego triumfu, a czas uciekał nieubłaganie. Taki stan utrzymywał się do 14 minuty spotkania.

 

I tu ponownie gracze Rocka przebyli wspomnianą podróż z nizin do raju. Sygnał do walki dał Marek Nalepka, a w jego ślady poszedł Rafał Bryl, przypieczętowując kolejny triumf w Tarnowskiej Lidze Oldbojów. Srebro przypadło drużynie Toppicar AC, która miała ciężkie wejście w niedzielne rozgrywki. Dwukrotnie nieznacznie ulegli rywalom w stosunku 0-1. W późniejszych meczach nie dali już szans pozostałym oponentom. O trzecie miejsce na podium walkę stoczyły trzy zespoły: Young Boys Szynwałd, Kocik Grabówka i Westovia Okna Pawłowski. Ci ostatni mimo, iż w końcowych pojedynkach zeszło z nich powietrze i ulegli rywalom to zaliczka z wcześniejszych kolejek pozwoliła na to, iż uplasowali się na najniższym stopniu podium. Dzielnie walczyli również zawodnicy pozostałych drużyn odnosząc zwycięstwa również z zespołami teoretycznie mocniejszymi. Wszyscy zgodnie ocenili, iż zawody odbyły się w spokojnej sportowej atmosferze. Zawodnikom nie można było odmówić zaangażowania mimo to faule należały do rzadkości i były wynikiem czystej sportowej walki. W tym roku wystąpiło 9 zespołów, które rywalizowały ze sobą dwukrotnie. Już teraz z przyjemnością zapraszamy na kolejną edycję tej imprezy.

 

Andrzej Adamski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe