Cracovia Kraków przedstawiła imponujący projekt! Powstanie ośrodek treningowy za 21,5 mln zł! (WIZUALIZACJE)

Cracovia Kraków przedstawiła imponujący projekt! Powstanie ośrodek treningowy za 21,5 mln zł! (WIZUALIZACJE)
Zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Cracovii, klubów ościennych i lokalnej społeczności, a także Polski Południowej i kadr narodowych Polski, będą wkrótce dysponowali kompleksem treningowym z prawdziwego zdarzenia w Rącznej w gminie Liszki.

W skład ośrodka będzie wchodziło 6 boisk pełnowymiarowych:

- 4 pełnowymiarowe boiska trawiaste o wymiarach 100 x 64 metrów, w tym 2 oświetlone

- 1 pełnowymiarowe, oświetlone boisko trawiaste o wymiarach 105 x 68 metrów z podgrzewaną murawą oraz stadionem spełniającym wymogi III-ligowe. Trybuna główna będzie liczyła co najmniej 504 miejsca siedzące, dodatkowo za bramką znajdzie się przenośna trybuna gości na 30 miejsc siedzących

- 1 pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztuczną murawą 100 x 64 metrów

- oświetlone boisko ze sztuczną murawą kryte balonem w okresie jesienno-zimowym 57 x 35 metrów

- 3 boiska do siatkonogi o wymiarach 5 x 5 metrów

Oprócz tego w budynku znajdzie się kompleksowe zaplecze dla drużyny z siłownią, salą do ćwiczeń o powierzchni około 150 m2, siłownią, odnową biologiczną, gabinetem fizjoterapeutycznym i terapii manualnej, krioterapią, fizykoterapią, jacuzzi, saunami, basenami, przestronną szatnią dla pierwszej drużyny o powierzchni 100 m2, zapleczem dla sztabu szkoleniowego, pralnią i magazynami na sprzęt.

W sumie w centrum treningowym znajdzie się 11 szatni, z czego dwie bezpośrednio przy trybunach, służyć bowiem będą drużynom podczas meczów. Przy nich zlokalizowane zostaną również pokoje sędziowskie i delegatów, kontrola antydopingowa i pomieszczenia techniczne, a w pobliżu także zaplecze konferencyjne.

Na piętrze budynku zostanie stworzonych 25 pokoi hotelowych dla zawodników, zaplecze gastronomiczne z częścią restauracyjną, biura administracyjne, pokój do relaksu czy pomieszczenia przeznaczone pod centrum badawcze, Cracovia będzie bowiem współpracowała z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie w zakresie fizjologii sportu.

Tomasz Weryński

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic
Kibic 13.04.2017, 07:24
To tarnovia wam placi???? :O
IMAV
IMAV 13.04.2017, 13:29
Sprawy handlowe są poufne w każdym przypadku.
Jednak domyślając się do czego Pan dąży odpowiem że nasza telewizja przez bardzo długi okres zapisywała i emitowała mecze Unii Tarnów (bezpłatnie). Można również dodać iż w zeszłym roku przeprowadzona była transmisja meczu derbowego która normalnie kosztuje ponad 5 tyś złotych i też za darmo.
Natomiast artykuł ma na celu pokazanie widzom że u naszych sąsiadów powstaje obiekt który może być wzorem do naśladowania zwłaszcza w kontekście zamieszania związanego z remontem obiektu w Mościcach. Kto czyta artykuły i jest na bieżąco pewnie się domyślił. A to że jest akurat przykład Cracovi to czysty przypadek.
Nie jesteśmy od kibicowania!
Trn
Trn 16.04.2017, 07:18
Darmowa transmisja z derbów, ale jednak sporo korzysci bylo w postaci ilosci widzow na zywo i w materialach po. Ogladalsnosc na zywo na poziomie kilku tysiecy ludzi to wynik godny uwagi, a i reklama dla tv spora =)
IMAV
IMAV 19.04.2017, 19:47
Niestety realia tarnowskie powodują że to nic nie daje. To prosty rachunek. Do transmisji użyte sprzętu za 150 000 zł więc gdzie tu jest wartość dodana przy darmowej transmisji nawet na parę tysięcy?
IMAV
IMAV 12.04.2017, 20:18
Nie kibicujemy nikomu. Obsługujemy obecnie Bruk-Bet, Tarnovie i jak jest możliwość Unię. Jak się pojawią środki to każdy znajdzie u nas swoje miejsce. Jeśli ktoś posiada jakieś materiały to by chętnie je zamieścimy.
Wiślak
Wiślak 11.04.2017, 22:11
Cracovia, Tarnovia, IMAV juz wiadomo komu kibicujecie!!!
Markus28
Markus28 11.04.2017, 19:54
A co ma imav i Tarnow do Krakowa?
IMAV
IMAV 12.04.2017, 20:32
Markus pewnie to że Małopolska Telewizja IMAV czasem może coś wrzucić z małopolski :) Ludzie nas mylą z konkurencją która ma w nazwie T!

Pozostałe