500 PLUS TAKŻE PRZEZ INTERNET!

  • 18.03.2016, 09:24
  • Karolina Mochylska
500 PLUS TAKŻE PRZEZ INTERNET!
Można zgłaszać wnioski o świadczenie „Rodzina 500 plus” także a pośrednictwem bankowości elektronicznej. W programie udział bierze 18 banków. Ich rola polega na udostępnianiu i wysyłaniu wniosków do organu prowadzącego świadczenie w gminie. Wnioski można składać bezpłatnie od 1 kwietnia.

Można zgłaszać wnioski o świadczenie „Rodzina 500 plus” także a pośrednictwem bankowości elektronicznej. W programie udział bierze 18 banków. Ich rola polega na udostępnianiu i wysyłaniu wniosków do organu prowadzącego świadczenie w gminie. Wnioski można składać bezpłatnie od 1 kwietnia. Jeśli dokument zostanie złożony w ciągu pierwszych 3 miesięcy, czyli od 1 kwietnia do 1 lipca, rodzice dostaną wyrównanie wstecz. W kolejnych miesiącach świadczenie będzie wypłacane już od miesiąca, w którym rodzice złożą wniosek. Do programu, będzie można dołączyć w dowolnym momencie.

Karolina Mochylska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe