Darmowe autobusy dla kierowców 22 września

  • 22.09.2017, 10:41 (aktualizacja 22.09.2017, 11:08)
  • Mariola Wadas
Darmowe autobusy dla kierowców 22 września Hubert Motyka
Tarnów, przyłączył się do udziału w kampanii "Europejski Dzień Bez Samochodu". 22 września, właściciele i współwłaściciele samochodów osobowych będą mogli podróżować wszystkimi autobusami komunikacji miejskiej za darmo.

"Europejski Dzień Bez Samochodu" to międzynarodowa kampania promująca zastąpienie samochodu komunikacją miejską, rowerową czy pieszą. W tym dniu wszyscy właściciele lub współwłaściciele samochodów osobowych mogą podróżować bezpłatnie wszystkimi autobusami tarnowskiej komunikacji miejskiej. Taka możliwość wynika z uchwały nr XII/136/2015 Rady Miejskiej w Tarnowie, którą podjęto 9 lipca 2015 r. Wszyscy, którzy będą chcieli korzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami MPK, muszą posiadać przy sobie dowód rejestracyjny samochodu wraz z dowodem osobistym (paszportem lub prawem jazdy) właściciela lub współwłaściciela pojazdu.

Mariola Wadas

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
BUSOMAT PL
BUSOMAT PL 22.09.2017, 16:24
Brawo. Autobus to najlepszy środek transportu.

Pozostałe