Modernizacja przychodni w Mościcach

  • 10.10.2017, 10:52 (aktualizacja 10.10.2017, 10:58)
  • Mariola Wadas
 Modernizacja przychodni w Mościcach Tarnów.pl
Na przełomie obecnego i przyszłego roku zakończą się prace modernizacyjne we wnętrzach Mościckiego Centrum Medycznego, rozpoczęte w grudniu 2016 roku. Cały budynek mocno się zmieni.


Prace prowadzone wewnątrz budynku obejmują kompleksowy remont wszystkich pomieszczeń, a ich koszt to ponad cztery miliony złotych.  Pomieszczenia gabinetów specjalistycznych są już gotowe, jest też nowa winda, trwa remont klatek schodowych, a w najbliższych dniach podpisana zostanie umowa z wykonawcą przebudowy pomieszczeń rejestracji. Ostatnim etapem modernizacji MCM będzie poszerzenie korytarzy, powiększenie i unowocześnienie poczekalni oraz przebudowa poczekalni dla pacjentów przychodni podstawowej opieki zdrowotnej. W najbliższych dniach otwarty zostanie również parking dla pacjentów i pracowników centrum. W MCM rozpoczęły się również prace termomodernizacyjne, które pozwolą obniżyć koszty zużycia energii o około 50 procent. Budynek zostanie ocieplony i zyska nową elewację oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Do budynku dobudowana zostanie klatka schodowa.

Mariola Wadas

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe