SPORT W REGIONIE: DUŻO ZNAKÓW ZAPYTANIA WS. DERBÓW TARNOWA!

  • 17.03.2016, 22:06
  • Karolina Mochylska
20 kwietnia odbędą się Derby Tarnowa pomiędzy Unią a Tarnovią. Wokół organizacji meczu sporo jest jednak emocji i znaków zapytania. Wciąż nie wiadomo gdzie rozegrany zostanie derbowe spotkanie i czy będą w nim uczestniczyć zwaśnione grupy kibiców obu drużyn.

Według naszych ustaleń Policja najprawdopodobniej nie wyda zgody na udział kibiców w przypadku rozgrywania meczu na stadionie Tarnovii. Obiekt jest niedostosowany do dzisiejszych wymogów bezpieczeństwa podczas imprez masowych podwyższonego ryzyka. Najbardziej prawdopodobnym miejscem rozegrania meczu wydaje się zatem stadion Unii Tarnów. W tej kwestii wciąż nie osiągnięto jednak konsensusu i do sprawy będziemy wracać. +

Klub bokserski Tiger Tarnów zaprasza na Międzynarodowe Grand Prix Małopolski. Przewidziane jest rozegranie około 60 walk bokserskich we wszystkich kategoriach wiekowych. Impreza rozpocznie się w sobotę o godzinie 12 na hali sportowej przy ul. Gumniska 28. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Karolina Mochylska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe