W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, otwarto strzelnicę!

  • 10.11.2017, 11:02 (aktualizacja 10.11.2017, 11:13)
  • Mariola Wadas
W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie, otwarto strzelnicę!
Remont pomieszczenia trwał kilka miesięcy, dzięki zaangażowaniu i staraniom dyrekcji i pracowników CKiW OHP w Tarnowie, udało się doprowadzić do finalnego uruchomienia strzelnicy otwierając tym samym kolejny etap w doskonaleniu jakości i umiejętności strzeleckich młodzieży CkiW

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: dyrektor CKiW OHP w Tarnowie, p. Tomasz Stelmach; główny wykonawca strzelnicy, a zarazem opiekun sekcji strzeleckiej działającej przy CKiW OHP w Tarnowie, p. Artur Obuszko oraz jeden z uczestników tarnowskiego Centrum. Po uroczystym otwarciu prowadzący zajęcia przedstawił historię powstania oraz możliwości taktyczno-techniczne obiektu. Na strzelnicy używane będą tylko wiatrówki poniżej 17 J. W nowo powstałej strzelnicy odbył się I Turniej Strzelecki z okazji 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Mariola Wadas

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe