Nagrody dla pracowników OHP

  • 07.12.2017, 15:02
  • Kinga Dembosz
Nagrody dla pracowników OHP
W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbyło się wręczenie nagród rocznych Komendanta Głównego OHP wyróżniającym się pracownikom Ochotniczych Hufców Pracy z województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

W uroczystości wziął udział Komendant Główny, Wicewojewoda Małopolski oraz Starosta Tarnowski. Nagrody przyznano 116. pracownikom Wojewódzkich Komend, Centrów Kształcenia i Wychowania OHP oraz Ośrodków Szkolenia Zawodowego realizującym zadania w zakresie kształcenia i wychowania, wdrażania programów europejskich i współpracy międzynarodowej oraz rynku pracy.

 

Kinga Dembosz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe