"Osiemnastka" będzie miała halę sportową

  • 28.12.2017, 13:00
  • Kinga Dembosz
"Osiemnastka" będzie miała halę sportową
„Osiemnastka” będzie miała salę sportową. Ruszyła budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 18.

Sala mieć będzie powierzchnię 670 metrów kwadratowych, z wyznaczonymi boiskami do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, oraz w koszykówkę i siatkówkę. Na parterze oprócz sali sportowej m.in usytuowane będą trzy szatnie wraz z prysznicami, pokój nauczycielski, magazynek, pomieszczenia gospodarcze, czy sanitariaty. Na piętrze znajdą się natomiast trzy sale gimnastyczne, pomieszczenie techniczne, oraz platforma dla osób niepełnosprawnych. Termin zakończenia prac przewidziano na 31 października przyszłego roku

 

 

Kinga Dembosz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
czytelnik
czytelnik 28.12.2017, 14:28
...pomieszczenia gospodarcze, czy sanitariaty. Nie powinno być trzy sanitariaty!!! Edytor tekstu na czerwono nie podkreślił i poszło w sieć hihi.

Pozostałe