ZAPYTAM WPROST: JACEK ŁABNO

  • 03.01.2018, 11:51 (aktualizacja 05.01.2018, 22:09)
  • Ernest Król
ZAPYTAM WPROST: JACEK ŁABNO

Radny Jacek Łabno o swojej tęsknocie za Kazimierzem Koprowskim, rewolucji którą czeka budżet przedstawiony przez prezydenta i o tym że nie zgadza się na "500+".

 

Ernest Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
hahaha
hahaha 03.01.2018, 12:44
Brać kredyt, który trzeba będzie obsługiwać, czyli płacić od niego odsetki, żeby pieniądze włożyć do jakiejś rezerwy i czekać na wyrok sądu w sprawie Marcinki, to trzeba nie mieć pojęcia o zarządzaniu. Przecież takie działanie podchodzi pod niegospodarność. Jeśli sąd przyzna miastu Marcinkę to 1 mln zł na konserwację znajdzie się bez problemu, bez żadnej głupiej rezerwy.
zTarnowa
zTarnowa 03.01.2018, 15:51
Porażasz wiedzą Gościu.. rezerwa to zapis wirtualny i żadnego kredytu brać nie trzeba..w chwili tworzenia rezerwy..ale każdy Polak zna się na wszystkim .. to sobie napisałeś co pomyślałeś...
hahaha
hahaha 03.01.2018, 18:36
Wirtualna to jest twoja umiejętność rozumienia co się pisze. Ja komentuję tylko to co powiedział radny Łabno, a on wyraźnie w 11 minucie i 40 sekundzie rozmowy proponuje: "utworzenie rezerwy celowej w wysokości miliona złotych, opartej niestety na kredycie". Każdy może sobie odsłuchać. Rozumiem, że teraz przeprosisz za pisanie głupot.

Pozostałe