SPORT W REGIONIE: Piłkarze Unii Tarnów pokonali lidera!

• 05.04.2016, 15:00 (aktualizacja 06.04.2016, 17:07)
  • Tomasz Weryński
W dzisiejszym serwisie sportowym:

Unia pokonała lidera!

Piłkarze Unii Tarnów wygrali 2:1 na swoim stadionie z liderem trzecioligowych rozgrywek Garbarnią Kraków. Bramki dla Tarnowian strzelali w 32 minucie Piotr Drozdowicz i Łukasz Jamróg w 44 minucie. Dla Garbarni jednego gola zdobył Krzysztof Kalemba w 65 minucie.  W tabeli Garbarnia wciąż na prowadzeniu. Unia jest na szóstym miejscu. A już jutro drużyna „Jaskółek” pojedzie do Krakowa, gdzie zmierzą się z Hutnikiem Nowa Huta. Początek meczu o godzinie 19:00

SPR zwyciężył z KSZO!

Szczypiorniści SPR-u Tarnów pokonali na Hali Jaskółka KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 do 26. Do przerwy gospodarze prowadzili 15:13. Wygrana SPR-u z KSZO pozwoliła Tarnowianom oddalić się od strefy spadkowej i od miejsca barażowego. W tabeli gracze SPR-u plasują się na 9 miejscu.

Basta wicemistrzem Polski

Grzegorz Basta z Tigera Tarnów został wicemistrzem Polski juniorów w kategorii do 91 kg. Zawody rozegrano w miniony weekend w Krakowie. W finałowej walce Tarnowianin uległ Radosławowi Kawczakowi z Tygrysa Elbląg. Klub Tiger Tarnów był również współorganizatorem mistrzostw Polski.