QUO VADIS, TARNÓW: NOWE SERCE TARNOWA

  • 31.01.2018, 16:32 (aktualizacja 31.01.2018, 16:51)
  • Ernest Król
QUO VADIS, TARNÓW: NOWE SERCE TARNOWA

Drugi odcinek "QUO VADIS, TARNÓW", a w nim koncepcja całkowitej przebudowy centrum miasta czyli po prostu "Nowe serce Tarnowa".
 

 

Ernest Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Melon
Melon 01.02.2018, 14:27
Jest to propozycja pewnych rozwiązań, warto nad nimi dyskutować, bo to lepsze niż nie robić nic i narzekać tylko, że w mieście nic się nie dzieje
Ed
Ed 31.01.2018, 21:13
Sama krytyka nic nie pomoże ,plan jest niezły i trzeba sie cieszyć ze coś sie bedzie działo .Tylko trzeba czasu i pieniędzy .Moze fundusze z zewnacz pomogą.Poczekamy zobaczymy.
eNDe
eNDe 31.01.2018, 18:24
Marcinka jak Fujiyama dla Tokyo ahahaha ... srogie piguly tam macie :D
Artur
Artur 31.01.2018, 18:22
Tym o to sposobem, budujemy nowe budynki administracji... łacina aż ciśnie się na usta po zapoznaniu się z tym materiałem. Rozumiem koncept, ale uważam że kawałek Tarnowa, który będzie kosztować krocie i wyglądem który jest kwestią gustu, nie przyciągnie ludzi do naszego miasta... problem nie leży w tym. Idąc tropem prezentacji, ściągniemy podróżnych z pociągów jadących do Rzeszowa lub Krakowa, którzy wysiądą w drodze do docelowego miasta bo tak im się to spodoba... bzdura. Nawet jeżeli to wystarczy że wyjdą odrobinę dalej i niestety prawda okaże się z goła inna, taniej wyjdzie wzdłuż torów postawić 5m wysokości baner zasłonić to co chcecie i efekt będzie podobny a ile tańszy ! Problemem Tarnowa jest właśnie szukanie takich bzdurnych rozwiązań i brak słuchania potrzeb miasta i ludzi...
Ciekawy
Ciekawy 31.01.2018, 17:13
Po tej prezentacji pan prezes Proć zakneblował usta uczestnikom spotkania i wysłał ich na korytarz teatru, by tam sobie sami "porozmawiali" o Tarnowie, a więc żaden dialog , lecz monolog, a w czasie prezentacji zapromowano Kądzielawskiego. Ciekawe , kto to wszystko sfinansował?

Pozostałe