Oczami Mirosława Bieniasza

  • 04.02.2018, 19:04 (aktualizacja 04.02.2018, 21:08)
  • Andrzej Adamski
Oczami Mirosława Bieniasza
z perspektywy rowerzysty

Zachęcamy to oglądnięcia krótkiego wideoklipu pt. "Oczami Mirosława Bieniasza". Montaż to zbiór prywatnych nagrań znanego pasjonata jak również utytułowanego zawodnika Mirka Bieniasza. Jesteśmy bardzo ciekawi czy zauważą Państwo pewne szczegóły. Jeśli tak bardzo prosimy o udział w dyskusji i naszej ankiecie.

 

 

Andrzej Adamski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Andrzej
Andrzej 05.02.2018, 18:54
Ja kiedyś od siebie z ulicy "Mądre" Cassino :) pojechałem nad Dunajec... W jedną stronę inną trasą a do domku inną.. Stwierdzam, że taki przejazd powinien być na olimpiadzie jako wielobój :) Na pewno nie jest to jazda bez niespodzianek i wyłącznie na rowerze.. :)
Adam Winczura
Adam Winczura 05.02.2018, 11:16
Pojawiło się jakieś światełko w tunelu. Może raczej kropla w oceanie potrzeb: dwa malutkie odcinki ASFALTOWEJ drogi rowerowej przy ulicach Szujskiego, Romanowicza oraz Piłsudskiego. Pozostała nam rowerzystom nadzieja, że przy kolejnych inwestycjach drogowych w mieście ten trend będzie kontynuowany.
BeBe
BeBe 05.02.2018, 10:47
Ludzie jakie ścieżki rowerowe?? przejazd "ścieżką" rowerową od dworca PKP do skrzyżowania z obwodnicą południową, to 2 razy zmiana strony jezdni, plus (zgodnie z przepisami) 6 razy zejście z roweru aby przeprowadzić przez jezdnię, o zakończeniu jadąc na czołówkę z autami nie wspomnę. Ktoś kto w ZDM tak to zaprojektował i dopuścił do użytkowania powinien codziennie dojeżdżać swoim tworem do pracy.
Pan
Pan 04.02.2018, 21:21
Te panie to miłośniczki zbierania grzybów?
Andrzej
Andrzej 04.02.2018, 20:14
Ja się zastanawiam czy ktoś zauważy coś innego. Ty jako użytkownik tych niby ścieżek to wiesz na 100 % ale wiele ludzi nie ma nadal świadomości co gdzie po co i dlaczego :(
Kitzaj
Kitzaj 04.02.2018, 22:38
Tak Andrzeju ja wiem o co biega piesi juz chyba nie wiedza co ozbacza znak c13 lub c16 ;) aczkolwiek jak juz sie tak czrpiamy to w pewnych momentach filmu Mirek jezdzi ciagiem pieszorowerowym nie zgodnie z przepisami :p gdyz jedzie pod prad ;) przyklad ul. Sloneczna po stronie frasesa jest tylko ruchem jednoatronnym zgodnym z kierunkiem jazdy samochodow ;) hehe o tym wlqsnie wspominalem zeby zrobic odcinek o ttm :p
Kitzaj
Kitzaj 04.02.2018, 20:09
Pytanie ankiety teoretycznie jest nie aktualne :p gdyż ścieżek rowerowych tak naprawdę w Tarnowie "nie ma" w ogóle ;) prawie wszystkie nie spełniają norm ujętych w przepisach.. odnośnie szerokości odnośnie oznakowania itp... Ktoś po prostu walnął znak na chodniku namalował rowerek na kostce i już a niestety ma się to troszkę inaczej i musi spełniać pewne warunki... Miałem nagrać takowy filmik o podróżach tarnowskimi "sciezkami" rowerowymi ale nie zdążyłem... może się po rehabilitacji uda. Bo nie które to nie dość że nie spełniają żadnych norm to dodatkowo niosą za sobą doac spore niebezpieczeństwo dla rowerzystów po nich podróżujących...

Pozostałe