Sejm: Posłowie PiS zagłosowali przeciwko Tarnowowi

  • 9.02.2018, 13:11 (aktualizacja 09.02.2018 16:45)
  • Kinga Dembosz
Sejm: Posłowie PiS zagłosowali przeciwko Tarnowowi

 

Kinga Dembosz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Derek
Derek 16.02.2018, 10:11
Zapisalem nazwiska glosu ode mnie juz nie dostaną.
edoo
edoo 11.02.2018, 21:42
Zdrajcy z pisu do powieszenia na tarnowskim rynku!!! (na afiszach oczywiście) Przecież musimy się od nich uczyć?!
egon
egon 11.02.2018, 18:10
Wybraliście takich lokalnych "patriotów, a więc o co chodzi.Taki był przekaz, a przecież tylko o to chodzi.Bliżej wyborów zaczną mieć "wątpliwości"a następnie ...standart.
RogoszDogosz
RogoszDogosz 11.02.2018, 11:08
Buhaha! To macie problem. Taka strata. Jak Wy teraz będziecie żyć?
Tefałen
Tefałen 11.02.2018, 10:43
TVNu? Łał :) Mister Misiek nie oglądał chyba do końca materiału. Peace (PIS) with you :)
Misiek
Misiek 11.02.2018, 08:29
Jak zawsze najważniejsza Warszfka,jak pare kretynów prostestuje w czarnym marszu w Warszafce to juz jest że cała Polska,wszyscy mieli i mają w *** mniejsze miasta,taka prawda,mieszkańcy Tarnowa przypomnijcie sobie Pana Grada ile zrobił dla waszego regionu????????????jedyne co zrobił to pobierał pensje 100tys zl za nadzorowanie budowy elektorwni atomowej,której prace nigdy nie ruszyły????????????a ta cała ZVAMi tv to wasal TVNu więc miejcie to na uwadze
janek
janek 19.02.2018, 08:55
Kretynem to jesteś ty,Misiu
admin
admin 12.02.2018, 01:24
no dobra, ale tu chodzi o rozliczenie poslow, a nie zabawa telewizji w przynaleznosc do opcji politycznej...
Watszawiak
Watszawiak 10.02.2018, 12:43
I bardzo dobrze! Co to jest Tarnow? A dlaczego nie Wachock?
Lolo
Lolo 16.02.2018, 10:13
A czemu stolicą Polski jest Warszawa a nie Wachock?? podobne porownanie.
Tarnowianka
Tarnowianka 11.02.2018, 08:13
Poczytaj troszkę historii i się dowiesz dlaczego Tarnów
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.02.2018, 11:33
Co by im szkodziło? Wszystkim widać zależy na Tarnowie. Może niech ktoś z władz Tarnowa wypowie się na ten temat.
kej dżej
kej dżej 10.02.2018, 15:16
Kut to zawsze kut
Tarninka
Tarninka 10.02.2018, 11:30
Teraz i tak tarnowskie pisiory beda mowic ze tak bedzie lepiej bo tak mowi kaczor. Jakby kazal wysadzic Tarnow to tez by stali za nim i przytakiwali bo slowo prezesika jest swiete. Nie kazdy tarnowianin ( zwlaszcza ten starszy, z klapkami na oczach ) moze sie dowiedziec o tym bo tv Trwam i radio Maryja o tym nie wspamna, wiec pasowaloby rozwiesic plakaty, bilboardy zeby ludzie sie dowiedzieli.
Elo
Elo 9.02.2018, 22:59
zapisać i zapamiętać na kogo nigdy więcej nie głosować!
skandal
skandal 9.02.2018, 21:25
Tak właśnie wygląda partyjniactwo. Prezes każe to zagłosują nawet za odebraniem praw miejskich. Pogratulować wyborcom pisu.
tarnowianka
tarnowianka 9.02.2018, 17:58
bo to jest miasto zapomniane przez wszystkich nawet przez własnych posłów! to jest jakaś tragedia!!!
Melon
Melon 9.02.2018, 17:25
To się w głowie nie mieści!!! Skandal, to mało powiedziane! Już chyba wszyscy wiemy na kogo w kolejnych wyborach nie głosować!
tarnowiak
tarnowiak 9.02.2018, 15:27
pani Czech----zapamietamy!!!
Tarnowianka
Tarnowianka 13.02.2018, 12:07
Pis to sa tylko karierowicze !
Der
Der 16.02.2018, 10:20
Popatrz na Wardzałe zobaczysz karierowicza jak z obrazka:P:P
tarnowianin
tarnowianin 9.02.2018, 15:07
Po to wybieramy posłów z regionu by dbali o nas, a tu lipa...tyle w temacie.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 9.02.2018, 14:39
Tarnów się niestety cofa... Na "swoich" nie ma co liczyć, więc nie możemy wymagać aby ludzie z zewnątrz inwestowali... Moje dzieci nie mają tu przyszłości...czas na pakowanie. Niech żyje PIS!

Pozostałe