Powstanie nowe centrum Gminy Lisia Góra! (WIZUALIZACJA)

  • 08.04.2016, 18:09 (aktualizacja 11.04.2016, 19:18)
  • Tomasz Weryński
Powstanie nowe centrum Gminy Lisia Góra! (WIZUALIZACJA)
Centrum Gminy Lisia Góra już niebawem zyska nowe oblicze. Trwa prace nad tworzeniem projektu odnowy centrum, które powstanie na terenie dzisiejszego boiska sportowego w Lisiej Górze.

Będzie miejsce do rekreacji, kultury, sportu lub po prostu wypoczynku i spotkań ze znajomymi. - Chcemy zrobić prawdziwe centrum Lisiej Góry. Taki teren o charakterze rekreacyjno-sportowo-kulturalnym. Miejsce dla wszystkich, młodszych i starszych. Będzie to zarazem miejsce spotkoju i wypoczynku, ale jednocześnie zostawimy sobie pewnego rodzaju furtkę, aby imprezy, które odbywają się w Lisiej Górze, nadal mogły odbywać się w jej centrum - mówił Wójtr Gminy Lisia Góra - Arkadiusz Mikuła. 

Gmina liczyła na to, że już w tym roku ruszą nabory w Urzędzie Marszałkowskim w ramach programu rewitalizacji, jednak termin najprawdopodobniej zostanie przesunięty na 2017 rok - Troche szkoda, ponieważ chceliśmy już aplikować o środki na tę bardzo poważną inwestycje. Pewnie się to trochę przesunie - szkoda. Słyszałem, że nie wszystkie gminy są gotowe ze swoimi projektami. My w zasadzie moglibyśmy w 2017 rozpocząć już budowę. Dogramy ten projekt, Będziemy mieć jeszcze więcej czasu, aby przyglądnąć się pewnym szczegółom - dodał Wójt Gminy.

Wójt Gminy Lisia Góra zapewnia, że Odnowa Centrum Gminy Lisia Góra, to kluczowa inwestycja, jaką chce zrealizować w obecnej kadencji.

 

 

Tomasz Weryński

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Stan50
Stan50 18.04.2016, 18:19
Kluczowe inwestycje to 3 sale gimnastyczne (Breń, Łukowa i Stare Żukowice) przedszkole w Nowych Żukowicach,Kanalizacja wsi Zaczarnie, no i oczywiście chodniki i drogi

Pozostałe