[WIDEO] Dwie kobiety w ciąży i matka z dzieckiem poszkodowani w zdarzeniach drogowych na ul. Narutowicza

  • 15.02.2018, 20:51 (aktualizacja 15.02.2018, 21:56)
  • Hubert Motyka
[WIDEO] Dwie kobiety w ciąży i matka z dzieckiem poszkodowani w zdarzeniach drogowych na ul. Narutowicza

Do pierwszego zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania ul. Narutowicza z ul. Urszulańską. W tym miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W obydwu pojazdach znajdowały się kobiety w ciąży, zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo..

Drugie zdarzenie ma miejsce ok. 50 metrów dalej w okolicach skrzyżowania ul. Narutowicza z ul. Limanowskiego. Kierujący pojazdem widząc pierwsze zdarzenie postanowił wycofać i doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem w którym znajdowała się matka z dzieckiem. Oboje zostali przetransportowani do szpitala. Jak się okazało sprawca znajdował się pod wpływem alkoholu i miał w wydychanym powietrzu ponad 2 promile.

 

Okoliczności obydwu zdarzeń wyjaśnia Policja. Więcej informacji na temat zdarzeń w jutrzejszym Serwisie Informacyjnym.

Hubert Motyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
totylkoja
totylkoja 15.02.2018, 23:44
Straszna sprawa

Pozostałe