Zatrzymano mężczyznę z dopalaczami

  • 28.02.2018, 14:36 (aktualizacja 28.02.2018, 14:45)
  • Kinga Dembosz
Zatrzymano mężczyznę z dopalaczami dopek.info
„Kryminalni” z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zatrzymali 21-letniego mieszkańca Krakowa, który posiadał dopalacze. W pokoju hotelowym zajmowanym przez mężczyznę policjanci zabezpieczyli ponad sto opakowań, z blisko 236 gramami tych niebezpiecznych dla zdrowia i życia środków.

 Wczoraj wczesnym południem policjanci Wydziału Kryminalnego tarnowskiej Komendy Miejskiej weszli do pokoju hotelowego, który zajmował 21-letni krakowianin. Podczas przeszukania ujawnili 105 woreczków z dopalaczami. Miały one postać suszu roślinnego lub niewielkich, jasnych kryształków. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 235 gramów tych środków i zatrzymali obecnego na miejscu ich właściciela. Przeszukano również jego miejsce zamieszkania w Krakowie.

Już wkrótce zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia śledczych, mężczyzna odpowie za posiadanie dopalaczy przed sądem.

Pamiętajmy, że dopalacze to śmiertelne zagrożenie, które bardzo szybko i w sposób nieodwracalny mogą zniszczyć zdrowie lub życie. Reagujmy, jeśli ktoś z  naszego otoczenia po nie sięga. Jeżeli znamy osoby lub punkty oferujące do sprzedaży dopalacze -poinformujmy o tym Policję – uchronimy w ten sposób innych przed poważnym niebezpieczeństwem.

 

Źródło: KMP w Tarnowie

Kinga Dembosz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe