Dyrekcja szpitala chce pozbawić domu 120 rodzin

  • 06.03.2018, 15:33 (aktualizacja 09.03.2018, 12:55)
  • Kinga Dembosz
Dyrekcja szpitala chce pozbawić domu 120 rodzin

 

Kinga Dembosz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Lara med.
Lara med. 08.03.2018, 00:44
zwyrodniala matka zostawila samo dziecko zla matka i narkomanka to ludzie o tobie wiedza to Kat. Bak... n, porazka
K.B
K.B 07.03.2018, 22:11
Bardxo dovrzpe że smieszna rodxina np L. Med. Zniknie stod to bedzie o wiele lepijej bedxie placic za wszystko. Pozar itditp
Zwykly
Zwykly 07.03.2018, 19:41
Nie rozumiem jednego. Ktos jak tam zamieszkał to już do śmierci ma mieszkać? Przez całe życie nic się nie dorabiajac. Tylko mówiąc jak w tym kraju jest źle.
Radek
Radek 07.03.2018, 21:15
Moze nie kazdy chce i ma szanse sie dorobic? Moze dla innych najwazniejsze to spokoj? Miec po prostu dach nad glowa i spokojnie mieszkac. Kazdy decyduje za siebie. Ci ludzie wywiazuja sie z swojego obowiazku placenia czynszu. Mieli umowy z szpitalem. Dyrekcja szpitala nie uszanowala tych ludzi i zlamala umowy. Kto jak kto ale Pani dyrektor powinna wiedziec ze tak sie nie postepuje.
żal
żal 07.03.2018, 18:13
Pani Cz. chce wysiedlić 200 osób, żeby byli bezdomni, którymi mogłaby się zając, żeby mieć kasę na fundację!!!
Tosiek
Tosiek 07.03.2018, 07:20
Coś mi tu bardzo nie gra. Ten pośpiech z wysiedleniem, podpalenie składziku w efekcie którego został okopcony korytarz, ekspertyza która mówi że w wyniku pożaru budynek nie nadaje się do zamieszkania a przy okazji ten drugi w wyniku pożaru w tym pierwszym. Prokuratura oczywiście tego nie widzi i dalej udają idiotów?
Ale kto by tam stawiał się Annie Cz., przecież to figura w Dojnej Zmianie.
Woj
Woj 07.03.2018, 07:08
Nic bardziej oburzającego nie dotknęło mnie od lat, to jest skandal. Jak nieodpowiedzialnym trzeba być w taki sposób pozbywać się ludzi którzy mieszkali tam po 25 lat?
Ryszard Nowak
Ryszard Nowak 07.03.2018, 01:32
Bardzo dobrze, nauczy się wreszcie patologia myśleć
Kasia
Kasia 07.03.2018, 17:47
Stwierdzasz ze Ci ludzie to patologia?? Nie ma to ja wrzucac wszystkich do jednego worka. Mistrzostwo. Ehhh brak slow.
Michał
Michał 06.03.2018, 23:29
Ciekawe czy to faktycznie pretekst do wywalenia ludzi. Ale też tak myślę, że to przecież jest budynek prywatny i chyba właściciel może zrobić co chce. Głupia sytuacja.
Marta
Marta 07.03.2018, 21:21
Lokatorzy maja swoje prawa ktorych dyrekcja szpitala nie przestrzega. Kto wie ten wie ale Ci ludzie zostali wykorzystani. Zarabiali na tych ludziach i tyle. Wynajmuja te budynki juz kupe lat wiec to nie dziwne ze ludzie wiaza przyszlosc z mieszkaniami. Wlasciciel wcale nie moze robic co chce. Ci ludzie ktorzy wynajmuja juz tyle lat swoje mieszkania maja automatycznie wieksze prawa. Bezprawie to juz nie te czasy droga dyrekcjo szpitala.
Kasia
Kasia 06.03.2018, 22:11
Chore co to sie dzieje normalnie....jak mozna w ogole cos takiego chciec zrobic. Ci ludzie lamia prawa czlowieka!!! Zamiast pomagac tym ludziom to na bruk wyrzucaja!! Nie kazdy ma szczescie i gwarancje wysokiego stolka....Ci ludzie ciezko pracuja, placa grube pieniadze za takie warunki, remontuja mieszkania za swoje pieniadze, okna widac stare od lat nie wymieniane i jeszcze cos takiego!!! Skandal!!! Dyrektorka szpitala do wymiany od razu!!!!
Panie Marszałku
Panie Marszałku 06.03.2018, 19:58
no właśnie,
karte od trzech lat robi!!! Panie Marszałku niech Pan sprawdzi ile zarabia Pan Damian Mika i dlaczego żyje z pieniędzy marszałka! wreszcie ktoś zajął się problemem tego patologicznego szpitala!
Emil
Emil 06.03.2018, 19:47
Niech ktoś rozliczy tego czarnego brodacza, którego nigdy nie ma w pracy, i który nigdy nic nie wie i zarabia tysiące w tym szpitalu, za to, że nic nie robi!
Anka nie Czech
Anka nie Czech 06.03.2018, 19:31
kierowniczka fundacji Kromka Chleba wysiedla 200 osób!!! hahahaha! mam nadzieję, że nikt więcej nie uwierzy w tą hipokryzję!!! Mamy głos!
pracownik
pracownik 06.03.2018, 19:01
Pracuje w tym szpitalu i jest mi wstyd za taką dyrekcję! Która tylko patrzy jak napełnić kieszeni sobie i swoich przy***sów, a pacjentów i jak widać mieszkańców ma za nic! Niech ktoś wreszcie zaintersuje się tym, kto zarabia na tym że ta pani jest dyrektorem!
Szymon
Szymon 06.03.2018, 18:59
Dba niby o bezdomnych, żeby napełnić swoją kasę, po czym wyrzuca na bruk 200 osób!!! skandal! Niech tej Pani ktoś wreszcie podziękuje!
DrHouse
DrHouse 06.03.2018, 17:31
Chodzi o to że spadły wpływy na fundację Kromka chleba... gdyz w Tarnowie brak bezdomnych dzięki dobrobytowi... zeby otrzymać dotacje z państwa 120 rodzin musi byc bozbawione dachu nad głową. Dzięki temu liczba bezdomnych wzrosnie a kasa na cele statutowe bedzie przyznana... tadam... tak sie robi biznes :D
Ewa
Ewa 06.03.2018, 16:19
Chyba "dojna zmiana"! Pani dyrektor dba o bezdomnych, po czym chce wyrzucić z domu 200 osób!!! szczyt hipokryzji!

Pozostałe