Marszałek: Nie pozwolę wysiedlić mieszkańców

  • 9.03.2018, 16:16
  • Kinga Dembosz
Marszałek: Nie pozwolę wysiedlić mieszkańców

 

Kinga Dembosz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert M.
Robert M. 10.03.2018, 11:58
Pani Czech mieszka na mojej ulicy w wystawnej willi, ciekawe co by zrobiła jakby jej ktoś kazał się z niej po prostu wynieść! chyba przez swoją znieczulice nie pomyślała o tym, bo przecież ona jest taka ważna!
lekarz
lekarz 10.03.2018, 03:04
Panie Marszałku, pracuję w ty szpitalu, może za ten wpis za chwilę mnie stamtąd zwolnią, ale to co się tam dzieje to jest koszmar. Pani dyrektor nagradza sowitymi premiami swoich poddanych, żeby tylko nie wyszło, że sytuacja w tym szpitalu jest tragiczna pod każdym względem. proszę jak najszybciej usunąć panią Czech z tego stanowinska, które piastuje po to tylko by dbać o swoje interesy, a na pewno nie interesy pacjentów i lekarzy
pani Anna
pani Anna 10.03.2018, 02:01
jestem wdzięczna wszystkim, którzy pomogli nam w tej walce, panu Robercie Wardzała, telewizji kablowej z Vami, pani redaktor Julicie Majewskiej, która kontaktowała się z panem Marszałkiem
Z całego serca Wam dziękuję




nam w tej walce
Zby
Zby 9.03.2018, 23:45
Wardzala to oszołom i nicpoń! Nic nigdy nie zrobił konstruktywnego dla nikogo poza nim samym. Błagam....
norbert
norbert 11.03.2018, 08:10
A to 200 osob nie pojdzie na bruk to "NIBY NIC"????
Do ZBy
Do ZBy 10.03.2018, 07:34
Ty za to zrobiles konstytucyjnie,tylko co? Komu pomogles? Nawet podpisac sie nie umiesz,bo ci odwagi brak.
Mahda
Mahda 10.03.2018, 06:21
A ty co robisz w zyciu bezinteresownie dla innych ? Wrodzony fach oczerniania i hejtu masz. Masz sie jeszcze czym pochwalic ?
Ірина
Ірина 9.03.2018, 20:25
Викинь Ларисе
aga
aga 9.03.2018, 16:46
Dzieki pomocy Pana Wardzaly Ci ludzie beda dalej mogli pozostac w swoich mieszkaniach.Miejmy nadzieje ze jego zaangazowanie przyniesie skutki.Wiecej takich ludzi jak Pan Robert!!!
Miś
Miś 11.03.2018, 22:27
Ciekawe ile pan Rober zrobiłby bez mediów. Ile ma sam w sobie znajomości. Czy ktoś wie jak wyglądały procedury?

Pozostałe