Marszałek obiecał pomoc, a teraz milczy

  • 28.03.2018, 14:17
  • Kinga Dembosz
 Marszałek obiecał pomoc, a teraz milczy

 

Kinga Dembosz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Yogibaboo
Yogibaboo 28.03.2018, 21:35
Po pierwsze pan Wardzała nie jest żadnym prawnikiem haha . Po drugie Szpital Łukasza podlega bezpośrednio pod Marszałka Województwa pana Krupę z PO i jego zastępce pana Kozaka z PSL. Koalicja PO-PSL ma większość w sejmiku małopolskim gdzie zadzi i dzieli.Cale to show że szpitalem i hotelem jest jakieś dziwne niech pan Wardzała odwiedzi swojego kolegę Marszałka z partii PO i po problemie a nie robić spektaklu w mediach. Podobnie wygląda sprawa w Tarnowie. Najpierw zachęcał do głosowania na rozsądnego Romana a teraz się od niego odżegnuje i jedzie po nim . Wot kumple z PO
Bezinteresowna
Bezinteresowna 28.03.2018, 21:06
I bardzo dobrze! Co to kogo obchodzi, ze ktoś tam długo mieszka, albo inne bajery. Mieszkania nie są ich własnością i podpisując umowę zgadzali się na warunki umowy jak i wypowiedzenia... ich jest 200 osób a ile jest w Tarnowie osób, którymi nikt się nie przejmuje. Dostają pismo i muszą się wynieść. Tak strasznie płaczą, że drogo płacą za wynajem. Brawo Pani Czech! Choć Pani nie lubię.. a Panu Wardzale już dziękujemy. Jak taki prawnik z Pana niosący wszystkim bezinteresownie pomoc to już kilka tygodni straty... zamiast pomóc ludziom znaleźć nowe mieszkania z korzystnymi umowami to lansuje Pan swoją dupę na krzywdzie innych! Wstyd, Panie Wardzała, wstyd! No ale tak.. za darmo 200 osób obsłużyć? Lepiej zrobić cos dla swojej kariery.. dziękuję i pozdrawiam :-)
Dora
Dora 28.03.2018, 17:26
Baaa Pani Czech zapewne przystąpi do Komunii Świętej a jeden z Tarnowskich Księży udzieli jej Sakramentu (ksiądz znający sprawę). To jest właśnie to co powoduje że coraz więcej Katolików zostaje Chrześcijanami i odchodzi od Kościoła. To straszne!
GBRZ
GBRZ 28.03.2018, 17:22
Moje pytanie brzmi: Kiedy Anna Czech odejdzie ?!
Jak ktoś kto jest Posłem na Sejm z Partii która podobno "wybawiła" lud z bezwzględnych oprawców może spokojnie spędzać Święta. Gdzie sumienie i gdzie wrażliwość katolicka ale tez ludzka. Kiedy Pani będzie świętować ludziom będą lały się łzy Pani Anno.

Pozostałe