W szpitalu Św. Łukasza powiesił się pacjent

  • 17.04.2018, 13:58 (aktualizacja 17.04.2018, 14:11)
  • Hubert Motyka
W szpitalu Św. Łukasza powiesił się pacjent

Wiszącego mężczyznę znaleźli wczoraj w godzinach rannych pracownicy, którzy przyszli do pracy w administracji.

 

Hubert Motyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
daniel
daniel 19.04.2018, 07:42
Czy leci z nami pilot?? przecież ten szpital to jest umieralnia! dlaczego nikt tego nie widzi?? to co się dzieje na SOR to jest horror, można tam umrzeć i nikt się tym nie zajmie!!!
Angelll
Angelll 18.04.2018, 14:07
Przeciez nie tak dawno z okna tego szpitala przez okno wyskoczyl rowniez Pacjent Onkologii!!! Cos nie tak...
aga d.
aga d. 18.04.2018, 08:32
NIe wiem, czy to takie normalne, że pacjent wiesza się w szpitalu, tym bardziej, że ktoś pisał, że to nie pierwszy raz się zdarzyło. pacjent jeśli idzie do szpitala powinien mieć poczucie, że ktos będzie się opiekował nim. Czy to jest normalne, że w tym szpitalu ciągle się coś dzieje złego? o parkingu nie wspomne
MAJA
MAJA 17.04.2018, 20:32
Jak po co pisać o takiej sytuacji różne rzeczy dzieją się w Tarnowie i nigdy w mediach o tym nie mówią to nie jest coś co dzieje się codziennie że ktoś się wiesza i jeszcze w szpitalu
Adam
Adam 17.04.2018, 17:22
Po co pisać o takiej tragedii? Codziennie jest masa takich przypadków w różnych sytuacjach i miejscach. Jeśli ktoś popełnia samobójstwo w domu to też zależy o tym pisać? O czym nas informuje taka wiadomość? Ze też możemy tak postąpić? ... brak słów.
Współczuję rodzinie zmarłego, która moze czytać takie rzeczy. Wystarczająco skrzywdziła ich ta sytuacja po co pisac w mediach...
Widz
Widz 17.04.2018, 16:54
Nie rozumiem. Jaki jest cel tej informacji? Zwyczajowo nie pisze się o takich zdarzeniach z różnych powodów... no ale jakie media takie info :|
Robert