ZAPYTAM WPROST: TOMASZ OLSZÓWKA

  • 9.05.2018, 18:48
ZAPYTAM WPROST: TOMASZ OLSZÓWKA

Z liderem Stowarzyszenia Nasze Miasto Tarnów rozmawiamy o tym, czy NMT wystawi listy i kandydata do rady, czy jest program, który ma uzdrowić Tarnów i na ile mandatów liczy w wyborach NMT 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zmiany są potrzebne!
Zmiany są potrzebne! 13.05.2018, 21:50
Zmiany są bardzo potrzebne, nie tylko w Tarnowie ale i w innych miastach i gminach. Potrzeba nowego spojrzenia, nowej energii.
AntyTroll
AntyTroll 13.05.2018, 19:26
Sam jesteś troll. Troll z Naszego Miasta Tarnów w akcji... Przedziwne cuda się dzieją. Nie wzrasta oglądalność na yt, za to "poparcie" dla Olszówki tak. Żenada.
AntyAntyTroll
AntyAntyTroll 13.05.2018, 21:07
Cuda nad cudami. Pojawiają się komentarze trolli i nagle okazuje się, że tylko ten wywiad jest obserwowany. Kto zazdrości? Kto się boi? Jakie uczcucia Tobą/Wami targają? Że negatywne to wiem. Z tym można sobie poradzić. Trzeba tylko chcieć i znaleźć człowieka życzliwego, który wysłucha.
rotfl
rotfl 13.05.2018, 19:30
No pewnie. Drim tim i pałer kapel w akcji. I jeszcze gwiazda starówki. Ten as, co w ostatnich wyborach dostał 9 głosów. Heh.
TONiemy
TONiemy 13.05.2018, 21:47
Halo, halo, ktoś tu sobie coś pomieszał, przecież gwiazdy Litwina Jacka w Nasze Miasto Tarnów nie ma?!!
WszystkoJasne
WszystkoJasne 13.05.2018, 20:12
NMT = Nasz Mały Troll
dsmc
dsmc 12.05.2018, 22:57
Drodzy poniżej komentujący, sprawdźcie, czy nie jesteście trollami

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Poniżej odniesienie do komentarzy.

JL - Brak merytoryczności.

zTarnowa - proszę zwrócić uwagę, jak osoby związane z "niekrypto" PO i SLD odnoszą się do powstania Stowarzyszenia Nasze Miasto Tarnów. Nieprzychylność tych środowisk wynika z tego, że wyrosła im konkurencja.

pracownica - o ile pracownica pracuje za minimalną, to komentarz pod wywiadem nie jest skutecznym miejscem na to by wnioskować o podwyżkę. Prosta próba dyskredytacji.

ja - brak komentarza, na taki komentarz.


Do tego "łapki" w dół. Trolle, czy uważacie, że to załatwia sprawę, sądzicie, że odbiorcy zvami.tv czerpią wiedzę z waszych komentarzy? Nagle wszyscy docenią wasz wkład, zaufają, anonimowemu, internetowemu nienawistnikowi i nie zagłosują na tego tylko na innego kandydata?
Właśnie, na którego? Może wskażcie od razu, żeby nikt nie miał wątpliwości.
JL
JL 13.05.2018, 09:44
Power couple odnosi się do małżeństw lub związków nieformalnych. Tu masz definicję Cambridge Dcitionary: power couple - "two people who are married to each other, or in a relationship with each other, and both have extremely successful careers, especially in politics or entertainment". Wystarczająco merytorycznie? Tomku?
MC
MC 13.05.2018, 09:21
Panie Tomku, wstyd! Żebyś się tak jeszcze "anonimowy" obrońco miał odwagę podpisać...
dsmc
dsmc 13.05.2018, 21:04
MC,
USC, jak widzę Tobie zatwierdził imię i nazwisko, którym posługujesz się bez żenady..
Pozdrawiam serdecznie!
JL
JL 12.05.2018, 10:08
Moment (tak po 4 minucie), w którym dowiadujemy się, że Olszówka z Kwaśnym są "power couple" - bezcenny...
zTarnowa
zTarnowa 11.05.2018, 15:38
Litości .. toż to mieszanka krypto PO i post SLD ..życiorysy, zaplecze !!!
.... pod pozorami "niezależnych".. chcą uszczknąć głosy niezależnych..
a raczej niedoinformowanych :-) . A Pan Prezes lekko przesadza z tym dream team..włączając własną kandydaturę.
pracownica
pracownica 10.05.2018, 09:19
Prezesie - kiedy dostaniemy podwyzki płac? Za minimalną nie da sie zyc. Prosimy.
ja
ja 9.05.2018, 20:14
Ble, ble, ble

Pozostałe