ZAPYTAM WPROST: MACIEJ SAJDAK

  • 14.05.2018, 11:11 (aktualizacja 14.05.2018 11:27)
  • Ernest Król
ZAPYTAM WPROST: MACIEJ SAJDAK

Z liderem Stowarzyszenia Powietrze Tuchów rozmawiamy o tym, co udało się zrobić dla czystego powietrza w regionie, dlaczego inicjatywa ma ochotę na rozwiązywanie kolejnych problemów Tuchowa i kto może zostać burmistrzem miasta.

 

Ernest Król
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danuta
Danuta 25.07.2018, 16:07
Masz mój głos. W Tuchowie Czas Na Zmiany :)
No nie...
No nie... 27.05.2018, 12:19
No nie?
No tak
No tak 27.05.2018, 15:50
No tak :)
Kaka
Kaka 19.05.2018, 19:49
Bedzie draka, zagłosuje na Sajdaka!
Tuchowianka.
Tuchowianka. 18.05.2018, 18:16
Sądząc po kandydacie mam nadzieję, że wygra wybory i naprawdę będzie dążył do poprawy jakosci życia Tuchowa i gminy. Nie będzie miał łatwo, gmina zadłużona ale myślę, że się nie podda i gmina rozkwitnie pod jego urzędowaniem. Trzeba patrzeć pozytywnie w przyszłość ,życzę powodzenia !
Zofia
Zofia 18.05.2018, 17:21
Gratulację za odwagę wypowiedzi! Tuchów potrzebuje odważnego burmistrza, który pokieruje wykwalifikowanymi nowymi radnymi! Potrzeba wytchnienia nie tylko od smogu działając w Powietrzu Tuchów, ale też w gminie od starego systemu zarządzania.
Robert M.
Robert M. 15.05.2018, 18:12
Wreszcie ktoś normalny , a nie jakiś wypacykowany Gosuś
Anka
Anka 15.05.2018, 16:32
Starym dziadkom już dziękujemy. Czas na zmianę pokoleniową!
jad
jad 15.05.2018, 16:13
Najgorsze co się powtarza w gminach to burmistrz i skład rady z nauczycielami ( nie mam nic do nauczycieli, nie chodzi o szkołę ) chociaż jest to nie bezpośredni podległość, jednak podległość i to jest chory układ.
Marek
Marek 15.05.2018, 13:18
Mowcie co chcecie mozna sie czepiac slowek ale jeden gosc ktory mial odwage isc do telewizji i mowic o trudnych rzeczach. Ja sam brzydze sie polityka nigdy mnie nie interesowala. Juz od dawna nie mieszkam w Tuchowie bo nie bylo tu dla mnie perspektyw ale pamietam ostatnie 15 lat kto i jak rzadzil. Mam nadzieje ze te czasy juz nie wroca. Tuchow nie potrzebuje burmistrza a menadżera. W kazdej dobrze dzialajacej firmie powinien byc menadzer i wspolpracownicy ktorzy realizuja zalozenia. A tu jak pamietam burmistrz sobie radni sobie a ludzie sa nie wazni. Miejmy nadzieje ze czas tych ludzi minął - ja Panu Sajdakowi daje szanse.
Jagoda
Jagoda 15.05.2018, 16:28
Zgadzam się z tym wpisem. Sajdak ma odwagę i potencjał. Chcę ażeby w Tuchowie coś się zmieniło.
Kamil
Kamil 14.05.2018, 15:02
Życzę powodzenia w wyborach!
podpis
podpis 14.05.2018, 13:21
Jedyne co zapadło mi w pamięci po oglądnięciu wywiadu to słowa "no nie" wypowiadane po każdym zdaniu...
podpis
podpis 14.05.2018, 13:15
Tuchów czeka na faktyczną zmianę pokoleniową. Życzę powodzenia.
Też Tuchowianin
Też Tuchowianin 14.05.2018, 13:08
Aha - oddolna inicjatywa wyborcza, z przykrywką pt. "smog". Czyli wszystko jasne, komitet wyborczy jak byk
tuchowianin
tuchowianin 14.05.2018, 12:18
Powietrze Tuchów - czyli jak z własnej woli, społecznie dążyć do lepszego, zdrowszego otoczenia i zachęcać do tego innych. Do tego dostrzeganie innych, poważnych problemów miasta i gminy - duży plus! Czas na zmiany! Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
Tuchowianka
Tuchowianka 14.05.2018, 11:57
Fajna rozmowa, fajny chłop. Ja jestem na tak.

Pozostałe