Tarnów się zmienia odc. 1

  • 12.06.2018, 22:08 (aktualizacja 13.06.2018 10:58)
Tarnów się zmienia odc. 1

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roman
Roman 13.06.2018, 21:49
A ja nie wiem o co tu dym. Telewizja jest od tego by puszczała to za co jej płacą. Jeśli jest na końcu komunikat kto płaci i dla kogo zrobione to jest to chyba jasne. Tzn jasne dla inteligentnych. Co do pań to taką mają pracę. Jeśli komuś nie pasuje albo zazdrości cycków i tak dalej to niech ogląda na wspólnej albo coś w tym rodzaju i po problemie.
Antyciepiela
Antyciepiela 13.06.2018, 17:34
Reklama Ciepieli to chyba dla niego ostatnia deska ratunku, nawet poslanka z PO nie chce go na prezydenta, zal
Redakcja
Redakcja 13.06.2018, 16:22
Jest to materiał, którego właścicielem jest UMT. Jako nadawca z koncesją KRRiT możemy go emitować w paśmie reklamowym na kanale Małopolskiej Telewizji Kablowej zVami.
buhaha
buhaha 13.06.2018, 15:54
Rozumiem, że miasto płaci za materiały reklamowe? To teraz Ciepiela będzie świetny, bo przebił z kasą Wardzałę i Olszówkę... Wiarygodność tej telewizji równa się 0.
Zniesmaczony_Widz
Zniesmaczony_Widz 13.06.2018, 14:43
O proszę, usuwacie komentarze, bo są niewygodne? Pełna profeska!
dRRR
dRRR 13.06.2018, 14:13
tu nikt nie czyta!!! hahahahahah
SW
SW 13.06.2018, 13:42
nie ma to jak lipny materiał za kase! brawo WY
Zniesmaczony_Widz
Zniesmaczony_Widz 13.06.2018, 12:40
Ile jeszcze narobicie tych programów? Z nudną Panią Redaktor, która czyta jakby miała kluski w buzi, zero wymowy i ogólnie żal. Nie wspominając już świeceniu cyckami na antenie drugiej Pani Redaktor.

Pozostałe