Dyrektor RDN odesłany na parafię

Dyrektor RDN odesłany na parafię

Zmiany na stanowisku dyrektora Radia RDN Małopolska

Julita Majewska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alicja...
Alicja... Wczoraj, 00:59
Po pamiętnej wizycie duszpasterskiej zaczęłam unikać własnej parafii i kolejnych podobnych wizyt z udziałem tutaj wspomnianego... Do dziś czuję niedosyt, że się wtedy zbyt kulturalnie zachowałam! Niebo jednak nad nim czuwa!
Monia
Monia 14.06.2018, 22:22
Wojt,Grab,proboszcz,adrew!!!
Monia
Monia 14.06.2018, 22:20
Wojt,Grab,Proboszcz,Keres,adres,jesteście żałośni!!!
Monia
Monia 14.06.2018, 21:10
Wójt,Grab,Proboszcz,Katedra jesteście żałośni,to świąteczny tylko o was,jakie macie puste mózgi
Monia
Monia 14.06.2018, 21:04
Takie cwaniaki jesteście to podpisujcie się imionami.To wielki człowiek! Należy traktować go z szacunkiem,a nie hejtowac,bo coś usłyszycie i dorabianie sobie swoje teorie i rozsiewacie płoty,za to powinni poucinac wam jęzory!na takich ludzi(jeśli można was tak nazwać)nie ma słów,znam Go 26 lat!! Mam nadzieję że karma szybko do was wróci!!! Żegnam was ozięble?!!
rav
rav 14.06.2018, 18:20
Najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna.To jest ekspert polskiej muzyki i mega znawca tego tematu.Wypromował radio i miasto lepiej niż kilku prezydentów,a przede wszystkim jest dobrym człowiekiem i już z tego powodu należy Go traktować z szacunkiem
adrew
adrew 14.06.2018, 20:03
to ksiądz, czy muzykant??? hahahaha, może pomylił parafie!!!
Słuchaczka
Słuchaczka 14.06.2018, 15:25
Znam księdza Jacka od dwóch lat. To wspaniały człowiek i ksiądz. Z radia RDN stworzył medialną potęgę w regionie i podniósł poprzeczkę swojemu następcy baaaardzo wysoko. Nie bał się prawdy i teraz musi znosić hejt. Ale dobro wraca, ale i wraca zło. Oszczercy wcześniej, czy później otrzymają zapłatę, bo nagroda dla księdza Jacka w Łącku już czeka. Fajna parafia i życzliwi, dobrzy ludzie. Księże Jacku, jest ksiądz wielki.
Malutka
Malutka 14.06.2018, 14:02
Hahaha,piszą to ludzie zdrowi umysłowo,czy mają coś z mózgiem?? To jest Ksiądz do tańca i do różańca,z którym mozna na każdy temat porozmawiać,napewno słuchalność radia spadnie
Zimna
Zimna 14.06.2018, 13:41
***m dyrektorem,księdzem i człowiekiem,jak tak zazdrościsz ,to trzeba było iść na księdza.bezmyslne,denne,tempe,pisane bez mózgu pisane komentarze
Zimna
Zimna 14.06.2018, 13:36
Wymiotować mi się chce jak czytam te wasze denne komentarze,co?zazdroscicie,że taki jest?że wszyscy go uwielbiają,że jest
Mundial
Mundial 14.06.2018, 12:28
Oj ktoś tu bardzo nie lubi księdza. Czyżby tylko jedna osoba pisała te komentarze?
Keres
Keres 14.06.2018, 09:57
Jak to mówią: Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy.
Proboszcz
Proboszcz 14.06.2018, 08:50
Trzeba było przerwać ten romans wreszcie ????
Grab
Grab 14.06.2018, 08:14
Dzięki Bogu, to był fatalny dyrektor !
Wojt.
Wojt. 13.06.2018, 17:31
Świetna wiadomość!!! Wreszcie!

Pozostałe