Dyrektor RDN odesłany na parafię

  • 13.06.2018, 13:54 (aktualizacja 13.06.2018 15:59)
  • Julita Majewska
Dyrektor RDN odesłany na parafię

Zmiany na stanowisku dyrektora Radia RDN Małopolska

Julita Majewska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mizeria hejterska
Mizeria hejterska 28.06.2018, 23:33
Ot i zawsze będziemy tarnòwkiem jak nie będziemy edukować i zwalczać takich hejteròw jak poniżej.
Żenujący poziom newsa
Żenujący poziom newsa 28.06.2018, 22:52
Powiem krótko po tych licznych komentarzach widzę, że jest ks. Jacek jest osobistością w Tarnowie :) . A ateistów niewiernych, lewicujących metroseksualnych nicponi aż świerzbią palce by klawiaturą coś dociąć Kościołowi :) . A Pani Redaktor J. chyba przesadza z insynuacjami typu "oficjalny powód odwołania" czy "odesłany na parafię" .... tania sensatka ;) którą odesłali z GAZETY KRAKOWSKIEJ ;)
Strateg
Strateg 28.06.2018, 13:14
Ks Jacek Miszczak bardzo miły człowiek i ksiądz, ale musze obiektywnie napisać ze przesadza ze swoim świeckim podejsciem do życia, i uważam że decyzja Biskupa jest b. Dobra!
Jadwiga
Jadwiga 23.06.2018, 18:56
ZnamGo boisz się podpisać imieniem? Śmiało,miałeś odwagę tak napisać,miej odwagę się przedstawić !
ZnamGo
ZnamGo 23.06.2018, 08:35
Troche z nim pracowałem, bo 5 lat, nie było lekko, ale zawsze może być gorzej.
polska
polska 21.06.2018, 20:45
Dwa światy! Pisory i Peowcy! jedni za księdza dadzą sobie krew upuścić, inni by go żywcem ukrzyżowali! Nie ma nic po środku??
Ferdek Kiepski
Ferdek Kiepski 23.06.2018, 23:11
Z tym ukrzyzowaniem to gruba przasada, jak.można wdrażać krzyż to takich zwykłych opinii, proszę się zastanowić????
Anna
Anna 21.06.2018, 08:34
Jasne,dla was to pewnie ma leżeć krzyżem cały dzień w kościele ,odprawiać codziennie po 19 mszy dziennie i cały dzień się modlić,najlepiej najlepiej jakby chodzil w sutannie caly czas,z nikim nie rozmawial,nie spotykal sie z nikim,jaka z was nienawiść płynie,pewnie do kościoła codziennie latacie i w pierwszych ławkach siedzicie a do komuni pierwsi z jęzorami latacie.nawet nie potraficie się imionami podpisać bo co,wsryd?!!!
Anus
Anus 21.06.2018, 09:26
Monia hahaha ale plusujesz, ha
Monia
Monia 20.06.2018, 18:00
Kapłan to też człowiek,opowiadacie takie bzdury i takie bajki ze się zygac chce,zanim kogoś osadzicie i zmieszanie z błotem to spójrzcie w lustro,bo raczej mam tu do czynienia z idiotami,naogladaliscie się za dużo telewizji?
Anus
Anus 20.06.2018, 22:40
Ty bredzisz
Alusia
Alusia 19.06.2018, 09:19
Ks Jacek cudowny i dobry człowiek, uwielbiałam jego audycje i dla nich słuchałam rdn - człowiek o wysokiej kulturze osobistej z wielką klasą - będzie mi brakowało dżinsów i koloratki czwartkowych wieczorów - nie rozumiem skąd tyle nienawiści - smutne, że tak ocenianie wspaniałego księdza
Mundialo
Mundialo 19.06.2018, 13:27
Stwierdzenie faktów przez kogoś kto go zna nie tylko z audycji i widzenia to nie zawiść tylko fakty
TakaPrawda
TakaPrawda 18.06.2018, 20:42
Brawo niech sie weźmie za to co ks powinien a nie tylko koncerty i goryla
Alicja...
Alicja... 17.06.2018, 00:59
Po pamiętnej wizycie duszpasterskiej zaczęłam unikać własnej parafii i kolejnych podobnych wizyt z udziałem tutaj wspomnianego... Do dziś czuję niedosyt, że się wtedy zbyt kulturalnie zachowałam! Niebo jednak nad nim czuwa!
Monia
Monia 14.06.2018, 22:22
Wojt,Grab,proboszcz,adrew!!!
Monia
Monia 14.06.2018, 22:20
Wojt,Grab,Proboszcz,Keres,adres,jesteście żałośni!!!
Monia
Monia 14.06.2018, 21:10
Wójt,Grab,Proboszcz,Katedra jesteście żałośni,to świąteczny tylko o was,jakie macie puste mózgi
Pleban
Pleban 19.06.2018, 13:39
Świąteczny haha
Monia
Monia 14.06.2018, 21:04
Takie cwaniaki jesteście to podpisujcie się imionami.To wielki człowiek! Należy traktować go z szacunkiem,a nie hejtowac,bo coś usłyszycie i dorabianie sobie swoje teorie i rozsiewacie płoty,za to powinni poucinac wam jęzory!na takich ludzi(jeśli można was tak nazwać)nie ma słów,znam Go 26 lat!! Mam nadzieję że karma szybko do was wróci!!! Żegnam was ozięble?!!
Taka Prawda
Taka Prawda 18.06.2018, 20:39
Nie masz zajecia? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie....niestety Ks Miszczak to taki.....no cement
rav
rav 14.06.2018, 18:20
Najlepiej jest oceniać kogoś kogo się nie zna.To jest ekspert polskiej muzyki i mega znawca tego tematu.Wypromował radio i miasto lepiej niż kilku prezydentów,a przede wszystkim jest dobrym człowiekiem i już z tego powodu należy Go traktować z szacunkiem
adrew
adrew 14.06.2018, 20:03
to ksiądz, czy muzykant??? hahahaha, może pomylił parafie!!!
Hihi
Hihi 18.06.2018, 20:48
Zapomniał co slubowal moze w Lacku mu.przypomną
Słuchaczka
Słuchaczka 14.06.2018, 15:25
Znam księdza Jacka od dwóch lat. To wspaniały człowiek i ksiądz. Z radia RDN stworzył medialną potęgę w regionie i podniósł poprzeczkę swojemu następcy baaaardzo wysoko. Nie bał się prawdy i teraz musi znosić hejt. Ale dobro wraca, ale i wraca zło. Oszczercy wcześniej, czy później otrzymają zapłatę, bo nagroda dla księdza Jacka w Łącku już czeka. Fajna parafia i życzliwi, dobrzy ludzie. Księże Jacku, jest ksiądz wielki.
TajaPrawda
TajaPrawda 18.06.2018, 20:44
A ja go znam od 20 lat, i niestety jako kapłan to on przykładu nie daje
Malutka