Blok z widokiem na Castoramę - osiedle Jasna

  • 27.06.2018, 12:47 (aktualizacja 27.06.2018, 13:17)
  • Julita Majewska
Blok z widokiem na Castoramę - osiedle Jasna

Co zrobi miasto z mieszkańcami, którzy boją się o swoje mieszkania i bezpieczeństwo dzieci.

Julita Majewska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
tarnowianin
tarnowianin 07.06.2019, 15:13
czytam te wasze komentarze i wrzody mi się odnowily to jest jak w sejmie! jeden drugiego krytykuje. będą mieli postawić postawia, neie postawia to dalej bażanty będą latac. ja to mam w czterech literach a mieszkam obok. zycie jest krótkie
Przewalutowany
Przewalutowany 01.07.2018, 15:44
Najpierw nie zgodzono się na rozbudowę Gemini gdzie prawdopodobnie miała być powiększana Castorama i nie było by teraz tego problemu. Najlepiej narzekać ,że miasto się wyludnia ,że zarobki małe a wy ludziska takim podejściem przyczyniacie się do tego. Nie chcecie żadnego marketu w Tarnowie czy rozbudowy galerii handlowych. Proszę podajcie jakieś alternatywne pomysły dla tych terenów, żeby dawało pracę ludziom i przynosiło jakieś wpływy do kasy miasta, żeby urzędnicy mogli mieć wybór, bo póki co go nie dajecie. Słucham podpowiedzi ?
Racja
Racja 04.07.2018, 15:37
Chyba wszyscy zapomnieli czym jest miasto. Pozwolę sobie przypomnieć:
Miasto - skupisko ludzkie, przeciwstawiane wsi, charakteryzujące się zagęszczoną zabudową, zróżnicowaną strukturą społeczną mieszkańców, utrzymujących się w większości z zajęć nierolniczych — handlu, rzemiosła, przemysłu i usług.
Ja
Ja 01.07.2018, 19:49
Masz miejsce pod swoimi oknami to poproś miasto niech Tobie coś wybudują.Posiadasz wiedzę tak rozległą jak niektórzy zainteresowani w tym temacie?Jednym dać a drugim zabrać.
Dr.Y
Dr.Y 01.07.2018, 17:28
Problem jest taki że tego typu obiekty powinny znajdować się poza miastem a nie pomiędzy blokami po środku osiedla. Niech budują sobie np między Lisia Góra a Dąbrowa Tarnowska tam jest miejsca pod dostatkiem.
nick
nick 02.07.2018, 12:53
Czy obwodnicę wschodnią można budować komuś pod oknami tak jak jest w planie ?
Promienna 26
Promienna 26 29.06.2018, 22:10
Niby peryferie miasta,teren marnowany,droga to dobre rozwiązanie.Zapraszam wszystkich na mój balkon na poranną kawę gdy zamiary i plany się zrealizują.Skoro każdy chce żeby coś było to niech mu budują pod nosem a nie Nam.
Obywatel
Obywatel 30.06.2018, 17:42
Ludziom zawsze coś pasować nie będzie :) Pomyśl jak by miasta wyglądały jak by się urzędy miały tylko sprzeciwów słuchać. Nie było by niczego :)
Na przykład taką autostradą się fajnie jedzie, nie? A ilu ludziom pod domem musieli ją wybudować. Na pewno nikt nie był z tego zadowolony. Proponuje Bieszczady.
Pozdrawiam :)
Citizen
Citizen 28.06.2018, 09:45
Obawiam się, że logiki i rozsądku w działaniach na terenie Tarnowa nie da się znaleźć. Z jednej strony, pod górnolotnym hasłem modernizacji rozkopano miasto prawie z każdej strony! Przedostanie się przez miasto potrafi doprowadzić do obłędu! Z drugiej strony, na każdym wolnym skrawku terenu powstają supermarkety i stacje paliw! To jest jakiś obłęd!! Dla korzyści majątkowych (nie mieszkańców!) łatwo urzędnikom zapomnieć o planie zagospodarowania przestrzeni, nie przestrzegać przepisów istniejących po to, aby zastosować własne wymysły i aby realizować "korzystne" inwestycje a wszystko w imię pseudodobra obywatelskiego... Żenada! Nie wiem kto za to odpowiada i kto powinien za to ponieść konsekwencje ale na pewno nie mieszkańcy tego miasta! Jeśli jakiś hipermarket chce powiększyć swoje przestrzenie to z całą pewnością powinien być brany pod rozwagę teren tylko na peryferiach miasta a nie w samym centrum!!!
wLd
wLd 29.06.2018, 14:18
To są właśnie peryferie miasta ;) żadne centrum.
Oczywiście wolałbym żeby okolica bloku zostala taka jaka była. Wychowałem się w tym bloku i bawiłem się w tych krzakach.
Ale faktem jest że jest to bardzo duży marnowany teren.
Pozdrawiam
K
K 28.06.2018, 09:26
zastanawiam się jeśli chcą budować w ciągu najbliższych 5 lat obwodnice aby Tiry odciągnąć z Jana Pawła to po jaką cho***ę budować punkt przeładunkowy dla TIRów oraz drogę?? Gdzie sens gdzie logika?? CZY KTOŚ ZACZNIE W KOŃCU MYŚLEĆ?
Kajko
Kajko 02.07.2018, 12:55
Ja się zastanawiam jaka jest logika budować obwodnicę ludziom pod oknami przy Marusarz
Mati
Mati 27.06.2018, 23:21
Głupota ! , i co z tego ze usprawni ruch ! , pomyśl o ludziach którzy w tym miejscu mieszkają , wszędzie samochody , same parkingi , na co ta castorama i komu potrzebna , będzie tylko ruch , smród spalin , pełno samochodów !
Zadowolony tarnowianin
Zadowolony tarnowianin 27.06.2018, 21:55
Droga w tym miejscu to dobre rozwiązanie, usprawniłaby się w tym miejscu organizacja ruchu.

Pozostałe