ZAPYTAM WPROST: MICHAŁ NAWROCKI vol 2

ZAPYTAM WPROST: MICHAŁ NAWROCKI vol 2

Dlaczego wszyscy politycy i samorządowcy dali ciała? Dlaczego trzeba wiedzieć coś, żeby kierować uczelnią? Wreszcie, jakie kierunki na PWSZ mogą się pojawić, jeśli ktoś wreszcie "uderzy pięścią w stół"?

Julita Majewska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ogladajacyzezrozumieniem
ogladajacyzezrozumieniem 4.07.2018, 08:24
Panie Profesorze - wywiad i to, co Pan mówi - oceniam wysoko, cenne to i mądre!!! I dlatego wkurza mnie, jak typowy Janusz się wypaca w komentarzach!!! Jezusicku, niech se kefir kupi, a nie komentuje tego, o czym nie ma zielonego pojęcia.
Yyy
Yyy 4.07.2018, 07:37
Każdy, kto zna prof. Nawrockiego,wie ile dobrych rzeczy robi/robi. Wywiad to nie szczegółowe przedstawianie Cv-ki. Świetna,skądinąd inicjatywa biblioteki w Bochni, to przykład, w czym uczestniczy prof.Nawrocki. A jak ktoś nie widzi, że mediateka to świetny i rozwojowy pomysł,to sam się kompromituje. Miłego dnia!
Tarnowianin
Tarnowianin 3.07.2018, 22:43
Do TM: Projekt ustawy się nie zmienia, można do niego tylko zgłaszać poprawki. Masz duże braki w procesach legislacyjnych, które to powinieneś nadrobić przed publicznym komentowaniem czyiś wpisów. Ale czytając sposób artykułowania Twoich komentarzy, to wątpię. Brudną kampanią przegracie z Panią Rektor.
Tilt
Tilt 4.07.2018, 08:29
Artur, Janusz, Tarnowianin. Oprócz braków legislacyjnych masz duże braki w opanowaniu języka polskiego, bo nawet błędy robisz takie same. Co do reszty, gratuluję poczucia humoru.
Janusz
Janusz 3.07.2018, 22:35
Projekt ustawy jest tylko jeden, znany od czterech miesięcy, więc był czas by się z nim zapoznać, ale widocznie brakło czasu, bo Pan dr. hab. sprawdzał się jako społecznik uczestniczyć w jednym spotkaniu w bibliotece w Bochni. Żenada. Rozwój uczelni poprzez mediatekę. Kompromitacja. Żaden rywal Pani Rektor.
Tilt
Tilt 4.07.2018, 08:24
Ale jaja. Ty to piszesz serio.
widz
widz 3.07.2018, 12:03
Oglądnąłem i widzę, i słyszę wreszcie Kogoś, znającego się na sprawach, o których mówi, nie lejącego wodę i nie mydlącego oczu, ale Kogoś, kogo PWSZ i Tarnów potrzebują!
tarnina
tarnina 3.07.2018, 11:40
super człowiek, super wywiad, niech pan się nie przejmuje trollami-matołami
Artur
Artur 2.07.2018, 19:03
Ale facet bredzi. Przyszedł do telewizji dyskutować o kierowaniu Uczelnią w której zamierza walczyć o funkcję Rektora, a nie przeczytał projektu Ustawy 2.0. Mówi jak polityk i to jeszcze bez doświadczenia.
TM
TM 3.07.2018, 11:23
To ty bredzisz. I jesteś albo głuchy, albo głupi, alb p...y. Ale wytłumaczę ci: profesor Nawrocki mówi zupełnie coś innego. Ten projekt ciągle się zmienia a po kilkuset poprawkach po prostu nie ma czegoś takiego jak projekt. I ciągle coś ktoś w nim zmienia. Więc nie ma czego komentować i dopiero po uchwaleniu będzie można to uczciwie zrobić. To takie proste, choć raczej tego nie zrozumiesz.
tarnina
tarnina 3.07.2018, 11:28
może rozumie, może nie rozumie, nie ważne, szkoda klawiatury, nie ma sensu karmić trolla-matoła
Mieszkaniec Moscic
Mieszkaniec Moscic 27.06.2018, 21:52
Nie znam Pana Michała osobiście, ale bardzo mądrze mówi. Czemu takich osób nie ma w Tarnowie więcej??
ST
ST 27.06.2018, 21:04
Bardzo dobre
widz
widz 27.06.2018, 20:52
Oglądnąłem obie części Pana wywiadu i muszę powiedzieć - szacunek, świetne pomysły,trzymam kciuki!

Pozostałe