Budowlany armagedon na skraju Lasku Lipie

  • 6.07.2018, 13:10 (aktualizacja 06.07.2018 19:06)
  • Julita Majewska
Budowlany armagedon na skraju Lasku Lipie

Miało być spokojnie, cicho i przyjemnie, a jest jak jest ....

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Julita Majewska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
mezzo
mezzo 7.07.2018, 11:51
Magistrat dziwnym trafem po raz kolejny nie pyta mieszkańców o zdanie. Jesteśmy dla nich NIKIM! Tak samo jest w przypadku tego osiedla co mają Castoramę budować. Nikt nikogo nie pyta, nie ma żadnych konsultacji społecznych, urzędnicy mają za nic ludzi mieszkających od lat w swoich domach. Co gorsza - mają za nic obowiązującą Ustawę o Planowaniu i Zagospodarowaniu Przestrzennym - nie informując opinii publicznej według przepisów tej ustawy! Wywieszą w swojej wewnętrznej gablotce informację i tyle. A my mieszkańcy mamy sobie sami co dzień chodzić do urzędu i sprawdzać czy plan zagospodarowania się nie zmienił! No bo przecież jak ludzie się nie dowiedzą to nie złożą uwag. A wtedy konsultacji nie ma bo i po co. Więc robią co chcą. A i jeszcze najważniejsze - otoczyć teren inwestora miastowym gruntem i wtedy do ludzi - won, nie jesteście stroną nie macie nic do gadania! Tak to działa w naszym mieście niestety
Majki
Majki 6.07.2018, 14:32
Nie żebym bronił magistrat, bo daleko mi do tego, ale przecież mieszkańcy kupując tam działki mieli dostęp do planu zagospodarowania przestrzennego (plan numer 39)
Mieszkania
Mieszkania 7.07.2018, 01:26
Majki. Kiedy te działki byly kupowane lata 70-90

Pozostałe