Polsko-węgierskie konsorcjum dokończy budowę dąbrowskiej obwodnicy

  • 17.07.2018, 11:38 (aktualizacja 17.07.2018, 14:43)
  • Sara Banaś-Wawrzynek
Polsko-węgierskie konsorcjum dokończy budowę dąbrowskiej obwodnicy

Obwodnica Dąbrowy Tarnowskiej - to chyba jedna z najważniejszych inwestycji dla mieszkańców ziemi dąbrowskiej, która ma nie tylko  przywrócić spokój w mieście obciążonym ruchem samochodowym, ale także zwiększyć bezpieczeństwo. Zadanie wyczekiwane od lat, być może wreszcie udać się zrealizować, wyłoniono bowiem wykonawcę, który dokończy rozpoczętą już budowę.. Mieszkańcy nadal pytają czy jednak stanie się to szybko i czy kolejne problemy nie pozwolą na ukończenie tego zadania... 

Sara Banaś-Wawrzynek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Obw.DTdk73
Obw.DTdk73 17.07.2018, 20:17
Pani redaktor nie polsko-węgierskie konsorcjum Banimex tylko polsko-węgierskie konsorcjum, którego Liderem jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o z Będzina.

Panie burmistrzu czy Pan się słyszał 15 miesięcy od podpisania umowy (bez dwóch okresów zimowych) to jest nie wiosna 2019 r, a 10 kwietnia 2020 roku.

Ponadto ponownie apelujemy, aby Pan nie poruszał kwestii wcześniejszego zakończenia budowy niż jest to zadeklarowane. Ponieważ wizerunkowo nic już Pan na tym nie ugra.

Pozostałe