Zbigniew Mączka: Ten zbiornik nie jest nasz... Rozmowa dnia (29.08.2018)

  • 29.08.2018, 17:33
  • Ernest Król
Zbigniew Mączka: Ten zbiornik nie jest nasz... Rozmowa dnia (29.08.2018)

Gościem Tomasza Jamrozika był Zbigniew Mączka, Burmistrz Radłowa.
 

 

Ernest Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Olo
Olo 9.10.2018, 10:27
Green Bar jaki honor - żarcie mrożone trzeciego sortu tyle że lepszy rydz niż nic. Katamaran może i był by ok z tym że nie gerjawit jako przedsiębiorca tylko ktoś z podejściem do ludzi ...
<3 Radłów
<3 Radłów 6.09.2018, 15:28
Honor tego kąpieliska ratuje Green Bar (choć nie ma nic wspólnego z Katamaranem)! Czysto, kultura, zadbana toaleta.
Wjazd na teren `Katamaranu` jest płatny, ale na jakiej podstawie? Przecież to nie kąpielisko...
Ja
Ja 2.09.2018, 14:12
Brawo Panie Burmistrzu. Wreszcie coś tam bedzie. A nie prywatna melina z pijanymi pracownikami pana w.
Ola
Ola 30.08.2018, 06:56
Pracuję na wjazdach już od 5 lat i troszkę się uśmiałam na temat ludzi z budowy :) zaraz się wybieram do pracy będę sprawdzać czy każdy się wykąpał przed wejściem do wody !
Przez te lata fakt faktem co mnie drażniło to pety zostawiane na plaży ale jak to klienci mówią, tam zawsze są te same twarze i mimo tego, że korzystają tak często z tego ośrodka sami zostawiają pety a później w nich leżą. Jeśli każdy ma choć trochę rozumu w głowie wie, że śmieci wrzucamy do kosza, których tam nie brakuje a pety wrzucić do kubka, puszki cokolwiek.
Prysznice, ubikacje SĄ więc nie wiem czemu Pan mówi inaczej.

Zawsze mogłoby być lepiej, tylko z drugiej strony kiedy coś nie jest Twoje i nigdy nie będzie, coś zrobisz, zainwestujesz a nagle dostaniesz wypowiedzenie pół roczne!?

A i jeszcze jedno - przez wszystkie lata jak tam pracuje Pan burmistrz jako jedyny jedzie lewą stroną drogi - choć ruch jest prawostronny - i nigdy Pan się nie przedstawił i nie powiedział zwykłego dzień dobry.
Wielkie pozdrowienia dla ludzi którzy mają na terenie akwenu prywatne działki i zawsze stoją w kolejce i czekają, żeby powiedzieć, że jadą do siebie, uśmiechną się i przywitają ! :)


Pozostałe