WIELKIE DERBY TARNOWA - 4 maja 2016 r. transmisja na żywo

  • 3.05.2016, 00:02 (aktualizacja 05.05.2016 18:16)
  • Andrzej Adamski
WIELKIE DERBY TARNOWA - 4 maja 2016 r. transmisja na żywo
Unia Tarnów - Tarnovia Tarnów

 

Andrzej Adamski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
dlaczego
dlaczego 5.05.2016, 21:20
"Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane" - pytanie do administratora czemu nie są usuwane??????????

prrrrrrrrrrrrrrrrr
prrrrrrrrrrrrrrrrr 5.05.2016, 13:04
Czytając komentarze, można dojśc do wniosku ze data matury z jezyka polskiego i derbów nie była przypadkiem. Może po derbach warto zainteresować się jezykiem ojczystym ?
I tak cie kurw... znajde
I tak cie kurw... znajde 4.05.2016, 23:48
Mam nadzieję tarnovie że wyślesz jakiś młodych na treningi i zrobicie dobra ekipę musi być dobra ekipa ze 20 co wiedzie w tą jeban.. unię są starsi co trenują myślcie nad tym panowie
TYLKO UNIA
TYLKO UNIA 4.05.2016, 19:23
Pieknie tovia pieknie! :-)
ToviaPasy
ToviaPasy 4.05.2016, 19:12
Wiadomo że unia wygra bo jest o kilka klas wyżej. Jednak na Trybunach Tarnovia pieknie :)
mw ks
mw ks 4.05.2016, 18:55
pozdrowienia dla chłopaków z tarnovii z krakowa...........tarnovia sie odradza brawoooooooooooooo
I tak cie kurw... znajde
I tak cie kurw... znajde 5.05.2016, 00:51
I oby tak dalej jlu trenuje coś i nie może przyjechać. Unia by pękła
ja
ja 4.05.2016, 18:51
walczyc tovia walczyc
Komenda Miejska Policji w Tarnowie
Komenda Miejska Policji w Tarnowie 4.05.2016, 18:50
Dziś wszyscy kibicujemy Unii! DO BOJU UNIŚCI!
Baczny paczacz
Baczny paczacz 4.05.2016, 18:47
Panie realizatorze pobudka, bo coś Pan często nie nadąża za akcją... Tyle kamer do wykorzystania, aż się prosi o większą dynamikę realizacji.
Stolica GórneGo Sląska!
Stolica GórneGo Sląska! 4.05.2016, 18:45
TYLKO GKS KATOWICE!!!!!
tsc
tsc 4.05.2016, 18:43
Realizacja transmisji ( mówię o pracy kamer) na poziomie meczu... III liga
Emil
Emil 4.05.2016, 18:40
Pod blaszakiem zadyma. Karetki juz jada.
aster1906
aster1906 4.05.2016, 18:32
Tarnovia & Cracovia ! ! !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.05.2016, 18:28
Wie ktos jaka jest liczba kibicow po jednej i po drugiej stronie? Tak w przyblizeniu...
Unista
Unista 4.05.2016, 18:55
tovia dostały 300 biletów z tego co mi wiadomo
MCE
MCE 4.05.2016, 18:24
MOŚCICE ZKS
I tak cie kurw... znajde
I tak cie kurw... znajde 5.05.2016, 00:57
Chu... wam w pizdę teraz tarnovia robię ekipę co was wjedzie dużo za granicą ale trenują :)
Podpis
Podpis 4.05.2016, 18:23
Dlaczego kibice Unii przeklinają? Jakaś trauma z dziciństwa?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 4.05.2016, 18:23
Nie ma co gadać , stroje tarnovi bardzo ładne . A same barwy kojarzone z Polską . Tarnovia !
Unista
Unista 4.05.2016, 17:48
Derby nasze miasto nasze!
Jaskółka
Jaskółka 4.05.2016, 17:42
Unia, Unia!
Xxxxxx