Tragiczny tydzień na drogach Tarnowa i regionu

  • 25.09.2018, 17:42
  • Hubert Motyka
Tragiczny tydzień na drogach Tarnowa i regionu
Ostatni tydzień w garnizonie tarnowskim to dwa wypadki drogowe, w których jedna osoba poniosła śmierć i jedna została ranna. Ponadto odnotowano 45 kolizji drogowych oraz zatrzymano aż 13 nietrzeźwych kierowców.
We wtorek (18.09.2018 roku) około godziny 14:00 w Odporyszowie miał miejsce wypadek drogowy w którym 65-letni kierowca ciągnika rolniczego z nieustalonych jak dotąd przyczyn uderzył w betonowy element ogrodzenia. W wyniku uderzenia kierujący poniósł śmierć na miejscu. Ze względu na okoliczności tego wypadku specjaliści z zakresu wypadków drogowych przeprowadzą drobiazgowe dochodzenie w celu ustalenia jego przyczyn.

Kolejne groźne zdarzenie drogowe ma miejsce w piątek. Na drodze wojewódzkiej W975 kierujący hondą uderza w przebiegającego w poprzek drogi jelenia. Zwierzę wpadło do wnętrza pojazdu raniąc podróżujących. Jeleń padł, natomiast kierowca hondy w dalszym ciągu przebywa w tarnowskim szpitalu z urazami ortopedycznymi. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostali podróżujący pod zaopatrzeniu medycznym mogli opuścić szpital.

W ostatnim tygodniu policjanci ruchu drogowego likwidowali skutki 45 kolizji drogowych, zatrzymali w sumie 13 nietrzeźwych kierowców, odebrali 9 blankietów prawa jazdy.
Hubert Motyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe