Od dziś możecie mieć ciepłe kaloryfery

  • 25.09.2018, 17:44
  • Hubert Motyka
Od dziś możecie mieć ciepłe kaloryfery
Jak informuje tarnowski MPEC spółka jest gotowa do uruchomienia dostaw ciepła systemowego dla potrzeb centralnego ogrzewania budynków. Od dziś (wtorek, 25 września) Tarnowianie będą mogli korzystać z centralnego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej.
"W okresie gotowości rozpoczęcie i przerwanie ogrzewania odbywa się samoczynnie poprzez urządzenia służące do automatycznej regulacji dostawy ciepła na cele centralnego ogrzewania i wentylacji obiektów. O ile Odbiorca nie określił inaczej, nastawy temperatury zewnętrznej w urządzaniach węzła cieplnego wynoszą +15°C, co oznacza, że rozpoczęcie ogrzewania następuje z chwilą, gdy wartość temperatury zewnętrznej jest niższa lub równa +15°C, a przerwanie ogrzewania z chwilą, gdy temperatura zewnętrzna wynosi powyżej  +15°C. Dla utrzymania komfortu cieplnego w okresach przejściowych sugeruje się utrzymanie nastawy temperatury zewnętrznej na takim poziomie" - informuje tarnowskie MPEC.

Przypomnijmy, że dostawy ciepła nie zostaną uruchomione do tych obiektów, których właściciele lub zarządcy złożyli deklaracje o uruchomienie dostaw ciepła na pisemne wnioski. Włączenie ogrzewania w tych budynkach nastąpi wyłącznie po złożeniu pisemnej dyspozycji.
Hubert Motyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe