Roman Ciepiela vs Kazimierz Koprowski

  • 31.10.2018, 09:11 (aktualizacja 05.11.2018, 09:53)
  • Andrzej Adamski
Roman Ciepiela vs Kazimierz Koprowski
Na kogo zagłosujesz?

Pozwoliliśmy sobie na uruchomienie ankiety wyborczej. Celowo nie pokażemy wyników do dnia głosowania ale dzięki tej ankiecie będzie można stwierdzić czym są sondaże przedwyborcze. 
Bardzo prosimy o oddanie swojego głosu i przekazanie tej wiadomości innym pełnoletnim obywatelom miasta.

Dziękujemy

Andrzej Adamski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Stanisław
Stanisław 05.11.2018, 12:32
Kiedy wyniki ankiety będą publiczne?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.11.2018, 14:42
Wiadomo że głos trzeba oddać na Koprowskiego. Ciepiela przez swoją kampanię zakorkował strasznie miasto teren owintaru nie zagospodarowany. A po drugie czemu w wieku 62 lat ubiega się o fotel prezydenta ?

TYLKO KOPROWSKI !!
MUSI WYGRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rafi
Rafi 01.11.2018, 19:56
A możesz wymienić co Koprowski zrobił dla Tarnowa? Może jeszcze zmienię zdanie !!!
Sympatyk
Sympatyk 01.11.2018, 12:12
Uwaga, niesamowite naduzycie wyborcze, w ulotce wyborczej Kazimierza Koprowskiego czytamy: " Popieramy Kazimierza Koprowskiego.... Barbara Czekanska Towarzystwo Przyjaciol Moscic... " Towarzystwo oswiadczylo, ze jest to naduzycie, gdyz nie udzielilo ono poparcia Koprowskiemu. Jutro przekaze mediom stosowne oswiadczenie. Taki nieuprawniony zapis "poparcia" wg pani Czekanskiej, miala zasugerowac radna Krakowska. W najblizszym czasie Towarzystwo ma wyciagnac stosowne konsekwencje wobec Krakowskiej.
Koprowski do Kupienina
Koprowski do Kupienina 31.10.2018, 19:12
Oddanie glosu na Koprowskiego to katastrofa dla Tarnowa
Tom
Tom 31.10.2018, 09:56
Powinny być prawnie zakazane wszelkie sondaże i ankiety przed wyborami w skali kraju, a jeśli już, to publikacja wyników po zakończeniu wyborów, aby nie sugerować liderów.
andrzej_adamski
Zvami 31.10.2018, 12:29
Dlatego nie publikujemy wyników.
Stanisław
Stanisław 31.10.2018, 09:49
Tylko i wyłącznie Kazimierz Koprowski!
Jaś
Jaś 31.10.2018, 09:45
Dlaczego anjieta nie jest publiczna...ja glosuje na Ciepiele

Pozostałe