Ryszard Żądło: Parasole szpecą tarnowski rynek. Rozmowa dnia (14.12.2018)

  • 14.12.2018, 10:22
  • Ernest Król
Ryszard Żądło: Parasole szpecą tarnowski rynek. Rozmowa dnia (14.12.2018)

 

Ernest Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
Jacek Wójcik
Jacek Wójcik 19.12.2018, 00:21
Rysio! Jesteś niekompetentny w każdej dziedzinie! Parasole to nowoczesny i ciekawy pomysł. Na instagramie było pełno zdjęć z tymi parasolami, a z muralem ani pół. Szkoda że nie znasz instagrama ani potrzeb młodych ludzi. Zrób kolejny szlak którym nikt nie chodzi.
Marcin J.
Marcin J. 19.12.2018, 16:28
Panie Jacku nie chodzi o parasolki tylko parasole .Pomysł na parasolki pochodzi z ROS i jest moim pomysłem jak również zadaszenie ul.wałowej a potrzeby młodych Rysiu zna dobrze a nawet bardzo .Wszystko ma swoje miejsce w naszym Tarnowie.
jprdl
jprdl 19.12.2018, 10:44
nie chodzi o "Umbrella Sky" z ul. Piekarskiej tylko o te z ogródków piwnych
dr
dr 18.12.2018, 23:13
Ryszard multidziałacz. Jest coś w Tarnowie, gdzie by Go nie było?
nie jestem robotem
nie jestem robotem 17.12.2018, 16:35
Po odejściu Weryńskiego, nie ma ta telewizja szczęścia do dziennikarzy. Co kolejny to lepszy model. Najnowszy nabytek ma problem z deklinacją słowa mural. Troch wstyd.
Ręce precz od parasolek
Ręce precz od parasolek 16.12.2018, 14:43
Szpeci to pan Żądło. Niech wymyśli coś co przyciągnie turystów i mieszkańców choćby w sposób zbliżony do parasolek. Świetny był to pomysł - nareszcie pojawili się ludzie na Starówce. Mam nadzieję, że będzie kontynuowany, a pan Rysio niech się zajmie swoim muzeum, którego jak nie było, tak nie ma.
kolekcjoner perel
kolekcjoner perel 14.12.2018, 20:38
dobrze mowi! won z tymi wiesniackimi parasolami!
Dr.Y
Dr.Y 14.12.2018, 11:08
Co za debil !!!

Pozostałe