PATROL 986 Sezon I Odcinek 06

  • 13.05.2016, 00:00 (aktualizacja 13.05.2016 13:46)
PATROL 986 Sezon I Odcinek 06
Program poświęcony pracy Tarnowskiej Straży Miejskiej

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Trn
Trn 14.05.2016, 00:13
Pod koniec dobre jest jakieś wieśniaki co słoma z butów wystaje wujek z Krakowa hahaha takich to odrazu na dołek powinni brać
Jacek
Jacek 13.05.2016, 15:30
Wujek z Krakowa. Ale wiocha!! :D Trzeba być ciaśniakiem intelektualnym żeby takimi tekstami rzucać do Strażnika ;D Dobre, dobre! xD
IMAV
IMAV 13.05.2016, 13:53
Są różne ciekawe akcje ale nie ma takiej możliwość by operator jeździł w każdy dzień z patrolem. W zeszłym tygodniu działo się bardzo wiele i pewnie nie jednemu szczęka by opadło że to w ogóle miało miejsce w naszym mieście. Co do cwaniaczków to za kilka dni będzie cały materiał z tego zajścia.
Kaoa
Kaoa 13.05.2016, 12:18
no nie oszukujmy się, w Tarnowie nie ma zbyt wielu ciekawych akcji poza walkami pod klubami i sikaniu za murem, niemniej jednak fajnie ogląda się takie odcinki o pracy SM :) odcinki przyjemnie zmontowane, a co do takich cwaniaczków spod klatek to nagrywanie im przeszkadza a sami policję niejednokrotnie nagrywali, więc haha :) Chłopaczki myślą, że wszystko im wolno, bo mają jakiegoś wyimaginowanego wujka z policji, który pewnie tam tylko zamiata podłogi , ale odgrażać się można :> Nagrajcie odcinek, w którym ten cały wujek się pokazuje bo jestem bardzo ciekawa co ma do powiedzenia! Tak w ogóle to kto tą patologie z domu wypuścił? Straszny wstyd....
eleks
eleks 13.05.2016, 10:02
Myślę, że to ironicznie "propaganda klubowa" ;)
leże
leże 13.05.2016, 09:39
"Propagande klubową" jak nie ma o czym robić materiał to wrzuca się i takie pierdoły ...
Monika