Tarnowscy strażacy sprawdzili escape room. Są zastrzeżenia

  • 7.01.2019, 15:26 (aktualizacja 08.01.2019 10:03)
  • Hubert Motyka
Tarnowscy strażacy sprawdzili escape room. Są zastrzeżenia

 

Hubert Motyka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
redakcja_zvami
redakcja_zvami 7.01.2019, 18:24
SPROSTOWANIE
Podczas dzisiejszej rozmowy z rzecznikiem Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie naszego dziennikarza doszło do nieporozumienia. Błędnie zrozumieliśmy wypowiedź rzecznika - za co zainteresowane strony przepraszamy, że po wykazaniu kilku nieprawidłowości tarnowski escape room został zamknięty na czas usunięcia uchybień. Tymczasem lokal - podobnie jak i cały budynek - nieczynny był tylko w poniedziałek na czas kontroli. O dalszych losach tego lokalu zdecydują wyniki kontroli. Właściciele escape roomu zostali powiadomieni o nieprawidłowościach, ale nie zostali ukarani mandatem. Redakcja ZVAMI.
Challenge Exit Room Tarnów
Challenge Exit Room Tarnów 7.01.2019, 16:07
Chyba Państwo coś źle zrozumieli. "Wskazane przez strażaków uchybienia NIE są jednak podstawą do zamknięcia obiektu. - To są niedociągnięcia ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa i uchybienia muszą zostać jak najszybciej zlikwidowane, ale nie są podstawą, aby ten lokal zamknąć. Właściciela nie ukarano również mandatem - przekonuje Mazurek."

http://malopolskie.naszemiasto…

Pozostałe