Tarnowska.tv na kanale ZVAMI.tv. Lokalne media łączą się

  • 13.02.2019, 16:30
  • Ernest Król
Tarnowska.tv na kanale ZVAMI.tv. Lokalne media łączą się
Połączyły się dwie tarnowskie telewizje. W siedzibie redakcji Tarnowska.tv podpisano porozumie, na mocy którego firma IMAV Andrzej Adamski, właściciel kanału kablowego ZVAMI.tv i spółka Tarnowskie Media – wydawca telewizji Tarnowska.tv, zdecydowały się działać wspólnie. Partnerem telewizji jest Tarnów.in – portal internetowy. Dzięki tej konsolidacji będzie przygotowywany między innymi jeden program informacyjny dostępny na wszystkich trzech platformach.

Połączenie dwóch telewizji i porozumienie informacyjno-reklamowe z portalem to nowa, lepsza oferta dla klienta, czytelników, a przede wszystkim dla widza. Firmy stawiają na dzielenie się wiedzą i wymianą doświadczeń, co ma się przełożyć na lepszą jakość informowania o tym, co się dzieje w mieście i w regionie.

Przypominamy, że 24-godzinny program można oglądać na kanale 450 w sieci Multimedia Polska oraz Telewizji Cyfrowej na kanale nr 226. Niezależnie od tego, informacje z Tarnowa i regionu nadal będą emitowane kanale Grupa Medialna Info. Po połączeniu dwóch telewizji do dyspozycji pozostawiono dwa studia nagraniowe: jedno w Tarnowie-Mościcach, a drugie w centrum miasta przy ul. Rynek 5.

Telewizja IMAV (później ZVAMI.tv) na tarnowskim rynku działa od 12 lat. Od samego początku program informacyjny tej stacji można było oglądać na kanale kablowym Multimedia Polska. Z kolei telewizja Tarnowska.tv ma 8-letnią historię działalności na rynku medialnym w Tarnowie i regionie, głównie w obszarze internetu. Tarnów.in to multimedialny portal i wydawnictwo, które oprócz działalności w internecie zajmuje się m.in. wydawaniem bezpłatnej gazety o tym samym tytule.

Wioletta Zarębska, Telewizja Tarnowska.tv

 

 

Ernest Król
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 
ex widz
ex widz 15.02.2019, 12:25
Też uważam to za zły krok. Niestety Pan Filar się cieszy, ale my widzowie telewizji zvami nie. Oglądałem kablówkę bo wolałem wasze programy i dziennikarzy pracujących u was.. teraz nie bede ogladal. Jestem zasmucony i zażenowany. Lubiłem rozmowy sportowe, wywiady z ludzmi z tarnowa, bo u was bylo to fajnie zrobione!
Były widz
Były widz 13.02.2019, 18:37
Porażka!
stały widz
stały widz 13.02.2019, 18:01
panie Adamie, uważam to za nieprzemyślaną decyzję...

Pozostałe