Nowe narzędzie wsparcia dla przedsiębiorców

  • 26.02.2019, 18:01 (aktualizacja 27.02.2019 00:27)
  • Andrzej Adamski
Nowe narzędzie wsparcia dla przedsiębiorców
Przedsiębiorcy mogą liczyć na poręczenie nawet do 2,3 miliona złotych z różnych projektów

Poręczenie jest jednym z instrumentów finansowych wspierających rozwój polskich przedsiębiorców. Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy wspiera przedsiębiorców należących do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Małopolsce. Wspieramy przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność, realizują inwestycje lub mają siedzibę na terenie Małopolski. W chwili obecnej jesteśmy na etapie wdrażania projektu „Reporęczenie”.

Projekt ten o wartości 30 000 000,00  pln znacznie powiększa wartość wsparcia, które fundusz MRFP kieruje do przedsiębiorców.

Do momentu uruchomienia projektu „Reporęczenie” przedsiębiorcy mogli liczyć na poręczenie do 800 000,00 pln. Projekt „Reporęczenie” podnosi maksymalną możliwość o pomoc do 1 500 000,00 pln, więc blisko dwukrotnie. Nasza oferta zapewnia dużą „łatwość” w uzyskaniu poręczenia. Tak więc początkiem roku zachęcamy przedsiębiorców do kontaktu z zespołem specjalistów z Małopolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego.

Zaprasza Robert Wardzała - Prezes MRFP Sp. z o.o.

[email protected], tel. 12 296 04 00

Andrzej Adamski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe