Rossmann zostaje w Tarnovii

  • 30.08.2019, 11:55 (aktualizacja 30.08.2019, 12:00)
  • Andrzej Adamski
Rossmann zostaje w Tarnovii

Klienci Galerii Tarnovia nadal będą mogli korzystać z szerokiej oferty kosmetyczno-drogeryjnej, którą zapewnia sklep Rossmann. Sieć potwierdza tym samym, że tarnowskie centrum jest atrakcyjną lokalizacją dla najemców.

Rossmann przedłużył umowę na kolejne 5 lat w lokalu na parterze obiektu. Marka ma poważne plany względem Galerii Tarnovia, o czym świadczy opcja powiększenia salonu sprzedaży zawarta w nowej umowie najmu. Obroty Rossmanna w Galerii Tarnovia były w pierwszym półroczu 2019 wyższe w porównaniu z 2018 rokiem i nadal wykazują tendencję rosnącą.

Rossmann to bardzo ważny najemca zarówno dla nas, wynajmujących, jak i dla klientów. Jest stabilnym partnerem w biznesie oraz jednym z głównych najemców w centrach handlowych. Jesteśmy zatem bardzo zadowoleni z podpisania umowy przedłużającej obecność tej marki w Galerii Tarnovia – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM, która jest odpowiedzialna za wynajem i zarządzanie obiektem.

Ofertę kosmetyczną obiektu uzupełniają również kolejni liczący się gracze rynkowi: Hebe i Douglas. Ponadto w ostatnim czasie umowy przedłużające obecność w Galerii Tarnovia podpisały takie firmy, jak: Deichmann, Lee/Wrangler, Play, Tui oraz Itaka.

Po przejęciu Galerii Tarnovia przez nowego właściciela – firmę Griffin Property Finance II FIZAN oraz objęciu funkcji property i asset managera przez CREAM – proces rekomercjalizacji znacznie przyspieszył, zmieniło się również podejście do współpracy z najemcami. Nowa strategia skutkuje rosnącą, mimo niesprzyjających warunków rynkowych, odwiedzalnością oraz lepszą konwersją wizyt na obroty (w maju 2019 roku średni koszyk zakupowy wzrósł o 6 proc. względem maja 2018 roku). Atutem centrum jest również obecność jedynych w mieście sklepów H&M, New Yorker oraz nowoczesnego kina Cinema 3D, które po zakupie przez Multikino przechodzi w Polsce rebranding.

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów takich marek, jak: H&M, New Yorker, Smyk, Carry, Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Andrzej Adamski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe