Maja Drożdż: "Nie uciekaj". Książka tarnowianki już do kupienia w księgarniach. Rozmowa dnia (07.10.2019)

  • 07.10.2019, 12:06
  • Ernest Król
Maja Drożdż: "Nie uciekaj". Książka tarnowianki już do kupienia w księgarniach. Rozmowa dnia (07.10.2019)

Maja Drożdż, a właściwie Maria Drożdż, to tegoroczna debiutantka, autorka książki "Nie uciekaj", która będzie miała swoją premierę 10 października. Mimo, że książka trafi do oficjalnej sprzedaży za kilka dni, w internecie pojawiły się już pierwsze, przychylne recenzji.Na stronie autorki www.majadrozdz.com można znaleźć informacje dotyczące książki oraz jej sprzedaży. Książka "Nie uciekaj", jak i jej autorka będą obecne na Targach Książki w Krakowie, które odbędą się 24-27 października.
Na stronie autorki można również zgłaszać propozycje spotkania autorskiego, gdzie Maja Drożdż chętnie spotka się z czytelnikami i podpisze egzemplarze swojej książki, którą można zakupić już teraz w księgarniach internetowych.

 

Ernest Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe