Kawa w Centrum. Apel do Marszałka Województwa Małopolskiego

  • 24.10.2019, 13:55
  • Tomasz Jamrozik
Kawa w Centrum. Apel do Marszałka Województwa Małopolskiego

W sieci - pod adresem https://www.petycjeonline.com/kawawcentrum - pojawił się apel do Marszałka Województwa Małopolskiego o nieodwoływanie Agnieszki Kawy ze stanowiska dyrektora Centrum Sztuki Mościce.

Zdaniem autorów apelu przez dwanaście lat Agnieszka Kawa sprawiła, że CSM to dziś największa instytucja kultury między Krakowem i Rzeszowem, Kielcami i Nowym Sączem. Instytucja rocznie ma frekwencję przekraczającą 200 tys. osób. Wypracowuje środki porównywalne z dotacją Organizatora.

Jak już informowaliśmy Urząd Marszałkowski chce ogłosić konkurs na stanowisko dyrektora CSM.

- Pani Agnieszka Kawa – jako jedyna w całym województwie z osób zarządzających instytucjami kulturalnymi podlegającymi UM – ma umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą w 2007 roku. Nie była wybrana w drodze konkursu. Stąd decyzja o odwołaniu i ogłoszeniu konkursu, w którym pani Agnieszka Kawa może oczywiście wystartować” – informuje Michał Drewnicki, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Tomasz Jamrozik

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe