Obchody 10-lecia nadania praw miejskich oraz III Światowego Zjazdu Radłowian

  • 21.11.2019, 09:10
  • Źródło: gminaradlow.pl
Obchody 10-lecia nadania praw miejskich oraz III Światowego Zjazdu Radłowian
W Urzędzie Miejskim w Radłowie odbyło się spotkanie komitetu organizacyjnego, którego celem było rozpoczęcie przygotowań do obchodów 10-lecia nadania praw miejskich dla Radłowa.

Wraz z obchodami nadania praw miejskich, w roku 2020 zorganizowany zostanie również III Światowy Zjazd Radłowian (27-28 czerwca). Chcemy zachęcić jak największą liczbę mieszkańców miasta i gminy Radłów do wspólnego radosnego świętowania przez cały 2020 r.

W kalendarzu imprez znajdą się wydarzenia o różnym charakterze: patriotycznym, kulturalnym, edukacyjnym i rekreacyjno-sportowym. Rozpoczynamy już od Sylwestra na radłowskim rynku pokazem sztucznych ogni i noworocznym toastem.

Kolejne spotkanie komitetu organizacyjnego zaplanowane jest za trzy tygodnie.

https://www.gminaradlow.pl/spotkanie-organizacyjne-w-sprawie-obchodow-10-lecia-nadania-praw-miejskich,art-1968

Źródło: gminaradlow.pl

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe