Od 30 listopada wznowienie ruchu na moście w Lubaszowej

  • 29.11.2019, 09:33 (aktualizacja 01.12.2019, 13:43)
  • Andrzej Adamski
Od 30 listopada wznowienie ruchu na moście w Lubaszowej
KOMUNIKAT MEDIALNY STAROSTWA POWIATOWEGO W TARNOWIE

Szanowni Państwo,

Powiatowy Zarząd Dróg w Tarnowie z siedzibą w Zgłobicach przekazał informację, że w dniu 30 listopada 2019 roku o godzinie 10.00 zostaje wznowiony ruch pojazdów i pieszych na moście drogowym na rzece Biała w miejscowości Lubaszowa w ciągu drogi powiatowej nr 1387K relacji Siepietnica – Lubaszowa.

Z uwagi na fakt, iż jest to przejazd przez teren budowy prosi się kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na pojazdy budowy oraz pracowników wykonujących prace budowlane. Utrudnienia w ruchu potrwają do 15 grudnia 2019 roku.

 

 

Z poważaniem

/-/ Paweł Juśko

Andrzej Adamski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zvami.tv. MAŁOPOLSKA TELEWIZJA ZVAMI z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników. 

Pozostałe