Oczyszczacze powietrza dla dziecka

  • 07.09.2020, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Oczyszczacze powietrza dla dziecka
Dzieci są naszym najcenniejszym skarbem. Od samego początku dbamy o ich prawidłowy rozwój i zdrowie. Codziennie staramy się im podarować to co najlepsze. Niestety często nie zwracamy uwagi na to czego nie potrafimy dostrzec gołym okiem. A więc co znajduje się w powietrzu, którym oddychamy? Poziom zanieczyszczenia powietrza z roku na rok jest coraz gorszy. Największe zagrożenie stanowią pyły zawieszone PM10 i PM2.5, które są głównymi składnikami smogu. Także powietrze wewnątrz naszego mieszkania nie jest wolne od zanieczyszczeń. Mimo dbania o czystość w powietrzu stale unoszą się drobinki kurzu, roztoczy czy alergenów. Najbardziej narażone na działanie szkodliwych substancji są dzieci, których układ odpornościowy jeszcze w pełni się nie rozwinął.

Podaruj dziecku najcenniejszy prezent - czyste powietrze!

Oczyszczacze powietrza Sharp to urządzenia, które skutecznie pozbędą się wszelkich zanieczyszczeń i wirusów.

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW

Sharp KC-G40EUW to oczyszczacz powietrza, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka. Dzięki wydajności na poziomie 240 m³/h, urządzenie skutecznie oczyści powietrze w pomieszczeniach o powierzchni 28 m². Proces filtracji jest dodatkowo wspomagany przez nawilżacz i jonizator powietrza. Precyzyjna ocena jakości powietrza i automatyczne dostosowanie ustawień do otrzymanych wyników sprawiają, że ten model jest niezawodny.

5-stopniowa filtracja

W oczyszczaczu Sharp KC-G40EUW zastosowano 5-stopniową filtrację, która składa się kolejno z poszczególnych etapów:

  • Filtr wstępny - umieszczony został na samym początku systemu filtracyjnego, aby wyłapywać większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, sierść czy włosy. Dzięki niemu praca pozostałych filtrów zostaje odciążona, co z kolei przyczynia się do wydłużenia ich żywotności.

  • Filtr węgla aktywnego - jego właściwości sprawiają, że nieprzyjemne zapachy zostają zneutralizowane, a lotne związki organiczne usunięte.

  • Filtr HEPA H13 - na tym etapie powietrze oczyszczane jest z najdrobniejszych zanieczyszczeń, jakimi są między innymi główne składniki smogu - pyły zawieszone PM10 i PM2.5.

  • Filtr nawilżacza - dzięki niemu do powietrza nie dostają się osady znajdujące się w wodzie.

  • Jonizator - dzięki dodatnio i ujemnie naładowanym jonom, skutecznie walczy z wirusami i zarodnikami pleśni. Dba także o odpowiednią równowagę kationowo-anionową, która wpływa na polepszenie koncentracji i samopoczucia.

Precyzyjnie przemyślane detale (h3)

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW został wyposażony we wszystko czego potrzeba do komfortowego użytkowania. O aktualnej jakości powietrza poinformuje nas siedmiostopniowy wskaźnik czystości. Precyzyjny wynik możemy poznać dzięki aż 5 czujnikom. Dzięki czujnikowi światła wyświetlacz automatycznie zgasi się po wyłączeniu światła w pomieszczeniu. Na wyświetlaczu urządzenia możemy odczytać poziom wilgotności, sprawdzić temperaturę lub aktualne zużycie energii. Za pomocą funkcji Plasmacluster Spot dzięki intensywnemu stężeniu jonów pozwala na odświeżenie tkanin z zapachów i bakterii. W trybie manualnym mamy do wyboru 4 prędkości pracy wentylatora: low, med, max oraz sleep. W tym ostatnim do minimum zostaje zredukowana głośność i jasność oczyszczacza. Urządzenie za sprawą funkcji Auto Advanced automatycznie zwiększy pracę jonizatora, gdy stwierdzi zbyt wysoką wilgotność powietrza.

Podsumowanie - Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW

Zdrowie dziecka to priorytet każdego rodzica. Nie zapominajmy, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Jakość powietrza, którym oddycha Twoje dziecko, ma wpływ na jego rozwój i zdrowie.

 

Oczyszczacz Sharp KC-G40EUW sprawdzi się w pokoju dziecka o powierzchni do 28 m².

Dzięki wysokiej jakości filtrom oraz technologiii Plasmacluster urządzenie jest niezawodne w pozbywaniu się nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Bogate wyposażenie sprawia, że model ten nie ma sobie równych.

 

Więcej informacji na temat ,,Jak wybrać oczyszczacz do pokoju dziecka” znajdziesz w artykule na naszym blogu: https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza-dla-dziecka

 

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: