Strój kąpielowy - w całości czy dwuczęściowy?

  • 12.02.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Strój kąpielowy - w całości czy dwuczęściowy?
Idealne stroje kąpielowe nie są łatwe do kupienia. Z pewnością uwielbiasz przeglądać oferowane style, ale przecież nie chcesz wybrać takiego, który nie pasuje do Twojego kształtu. I często nie wiesz jak to zrobić.

Twoim wyzwaniem jest znalezienie czegoś, co:

 

  • wygląda świetnie

  • jest trwałe

  • pasuje do okazji.

 

To musi być też strój, który ukrywa to, co chcesz ukryć, i pokazuje to, co chcesz zaakcentować. Wyszukiwanie jest frustrujące, zniechęcające i czasochłonne. Aby pomóc, przygotowaliśmy ten przewodnik, wskazujący na co zwrócić uwagę w kostiumie kąpielowym, a przede wszystkim - jak wybrać taki, który jest jednocześnie odpowiedni dla Twojego ciała i da Ci pewność siebie.

 

Stroje kąpielowe - który wybrać?


Można by pomyśleć, że dwuczęściowe bikini jet bardziej popularne, jednak prawda jest taka iż większość Polek preferuje jednoczęściowe wersje strojów kąpielowych. Tankini jest zwykle na drugim miejscu, a bikini na końcu. Bycie świadomą swojego ciała – mocno wpływa na te wybory.

 

Jednoczęściowe stroje kąpielowe- dla kogo?


Jednoczęściowe stroje kąpielowe są tradycyjnym i często praktycznym wyborem. Dają Ci swobodę ruchów w czasie działań takich jak pływanie lub siatkówka plażowa. Wybierz jednoczęściową opcję podczas pływania lub gdy planujesz aktywność w wodzie lub na plaży. Oferta dostępna na

https://manwoman.co/pl udowadnia, że jednoczęściowe kostiumy wcale nie muszą być nudne. Na pewno mogą zdziałać cuda, jeśli chcesz pokazać niektóre części ciała podczas ukrywania innych.
 

Dwuczęściowe stroje kąpielowe - dla kogo?


Góra i dół pokrywa znacznie mniej skóry niż kostium jednoczęściowy. Na pewno dają wgląd na Twój brzuch. Typowy strój to trójkątne kawałki materiału połączone sznurkami, które zakrywają piersi. Ale poza tym jest cała masa innych, wśród których można wybierać. Bikini będzie dla Ciebie idealne, jeśli pływanie i sporty wodne nie są planami na Twój dzień na plaży. Super też nadają się do wypoczynku na imprezach przy basenie lub do opalania. Zatem pora zdecydować, co będzie lepsze dla Ciebie!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: