Ciężki dźwig potrzebny w Krakowie? Jesteśmy do usług 24 godziny na dobę.

  • 8.03.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Ciężki dźwig potrzebny w Krakowie? Jesteśmy do usług 24 godziny na dobę.
Dźwigi są niezastąpione na budowach, przy remontach, wyburzaniu i pracach wykończeniowych. O ile niewielkie żurawie często są na wyposażeniu firm budowlanych, to większe (o udźwigu kilkuset ton) trzeba wypożyczyć. Decydując się na wynajem takiego żurawia warto zlecić to firmie, która zagwarantuje odpowiedni poziom usług.

Jesteśmy liderem w usługach dźwigowych na Śląsku

Firma Sołtys sp. z o. o. jest liderem w pracach dźwigowych. Z pomocą naszych żurawi z powodzeniem zrealizowano wiele projektów infrastrukturalnych (nowe mosty, wiadukty, drogi), jak również inwestycji w halach i pod dachami (m.in. w hutach, elektrowniach, zakładach produkcyjnych).

Dźwig Kraków

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  1. Każde zlecenie szczegółowo rozplanowujemy tworząc dla niego plan podnoszenia. Zawiera on analizy otoczenia, ocenę ryzyka oraz wszystkie wyliczenia, które są niezbędne by usługa została zakończona sukcesem.
  2. Mamy doświadczenie w pracach dźwigowych. Realizowaliśmy zlecenia nie tylko na placach budowy, ale również w trudnych warunkach, m.in. w centrach miast, niedaleko zabudowań. Pracowaliśmy również pod dachem - w pomieszczeniach istniejących hal produkcyjnych i budynków.
  3. Oferujemy szeroki wybór ciężkich żurawi, o udźwigu nawet do 500 ton. W naszej bazie czeka kilkanaście dźwigów gotowych zrealizować zlecenia klientów. W razie potrzeby realizujemy projekty na podnoszenia ładunków przez dwa dźwigi równocześnie. Dysponujemy również lżejszym sprzętem o udźwigu do kilkudziesięciu ton. Nasza flota cały czas się powiększa o kolejne maszyny.
  4. Nasi operatorzy to osoby z doświadczeniem, zdobywanym nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Regularnie podnosimy ich kwalifikacje by mogli pracować jeszcze lepiej.
  5. Działamy na rynku od 1991 roku, co daje gwarancję jakości i rzetelności wykonywanych robót. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które wspominamy z dumą. Wśród nich są usługi dźwigowe w m. Kraków, Tychy, Katowice i wielu innych miastach Górnego Śląska i Małopolski.
  6. Nie stronimy od trudnych zleceń, co widać po miastach, w których realizowaliśmy usługi dźwigowe (Kraków, aglomeracja katowicka, Przemyśl i inne). Praktyczne umiejętności w połączeniu z dobrym przygotowaniem podnoszenia są gwarancją sukcesu.Usługi Dźwigu

Posiadamy własne zaplecze technologiczne

Mamy świadomość, że rozwój jest konieczny. Dlatego też inwestujemy w nowe ciężkie dźwigi, by zwiększyć zakres realizowanych prac. Poszerzamy również obszar naszych realizacji. Chociaż najwięcej z nich wykonujemy na terenie aglomeracji katowickiej i Małopolski (usługi dźwigowe Kraków), to możemy się także pochwalić zakończonymi z sukcesem podnoszeniami na Podkarpaciu, Opolszczyźnie oraz… w Szwecji.

Dźwigi Wynajem Kraków - Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Kontakt z nami jest dostępny 24h/7 dni w tygodniu. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: [email protected]
Zobacz stronę: Wynajem Dźwigów w Krakowie

logo SOŁTYS

Grupa Tipmedia
Podziel się: